Arif Verimli Müge Anlı'nın Programı Hakkında Çok Konuşulacak Sözler Söyledi Arif Verimli Müge Anlı'nın Programı Hakkında Çok Konuşulacak Sözler Söyledi

5 yıl aradan sonra tekrar yayın hayatına başlayan Kısmetse Olur'un bugünkü bölümünde nabızlar iyice yükseldi. Programın ilk gününden bu yana sürekli bir kavga içinde olan Cansel ve Aybüke, bugün birbirlerinin üzerine yürüdü. 

Birbirlerinin üzerine yürüyüp bağırmaya başlayan ilkili çirkin sözlerle birbirlerini iyice tahrik etti. Üstlerine ellerindeki bardakların içindekileri döken ikili bağırarak kavga etmeye başladı. Cansel'in kolunu tutan Aybüke, Öykü Serter'in gelişiyle sakinlerken, Serter elinde kırmızı ve sarı kartla geldi. 

Cansel'e Durup Dururken Yılan Dedi! 

Aybüke, ortada hiçbir şey yokken Cansel'in yanından geçerken kulağına 'yılan' diye fısıldadı. Daha sonra sinirlenen Cansel, ayağa kalkıp bağırmaya başladı. Elindeki içeceği üzerine atmakla tehdit eden Cansel, yanlışlıkla bir kısmını Aybüke'ye doktü. Bunun üzerine iyice alevlenen tartışmada Aybüke, elindeki içeceği Cansel'in üzerine boca etti. 

Ne Karar Verildi?

Cansel'i sözlü olarak tahrik eden, birbirlerinin üzerine yürüyen, bilerek birbirlerinin üzerine içecek döken ikili için Öykü Serter kararı açıkladı. İki yarışmacıya da sarı kart verildi. 

Sarı Kart Ne Anlama Geliyor?

Yarışmanın ilk yayınından bu yana kullanılan sarı ve kırmızı kartlar uyarı niteliği taşıyor. Kırmızı kart diskalifiye anlamı taşırken, sarı kart uyarı anlamına geliyor. 3 sarı kart alan ise yarışmadan diskalifiye oluyor.