Kısmetse Olur: Aşkın Gücü tam gaz devam ederken bugün, haftanın finali günü. Yapılacak oylama kapsamında bugün kızlar ya da erkekler evinden bir aday yarışmaya veda edecekti. Yeliz ve Erhan'ın oy çokluğuyla popüler seçildiği dünkü oylamadan sonra bugün, eve veda edecek adayın kim olacağına dair oylama yapıldı.

aybuke

Aybüke'nin İfşası Ortaya Çıktı!

Geçtiğimiz hafta Kırmızı Oda'da 'hayır' seçtiği için Sedat'la görüşme yapan Aybüke, bunun yapım ekibinin işi olduğu söylemişti. Hatta Tolga Kırmızı Oda olayını öğrendiğinde kavga çıkarmış ve ikilinin arası açılmıştı. 

Netflix Sıcak Kafa Dizisinin İkinci Sezonunu Neden İptal Etti? Netflix Sıcak Kafa Dizisinin İkinci Sezonunu Neden İptal Etti?

Henüz hala aralarındaki buzlar erimeyen çift, bugünkü programda Öykü Serter'in oynattığı oyunla ilk etapta barıştı. Yarışmacıların birbirlerine adımlar atarak özür dilediği oyunda Tolga ve Aybüke'nin arası düzeldi. 

İkilinin barışmasının üzerinden çok da geçmeden Aybüke'nin ifşası yayımlandı. Öykü Serter'in ısrarla Sedat'la görüşmek isteyip istemediğini sorması üzerine ortalık karıştı.

Sedat'a da 'Aybüke'ye aşık mısın' diye soran Serter, Sedat'tan 'daha önce cevaplamıştım' yanıtını alınca, herkes ikilinin birbirinden hoşlandığını düşünmeye başladı.

Daha sonra Serter bir kez daha Aybüke'ye 'Sedat'ı Kırmızı Oda'ya sen mi çağırdın' diye sordu. Aybüke hayır cevabını verirken, görüntüler ekrana getirildi...

tolga

'Sedat'ı Çağırmak İstiyorum'

O gün Kırmızı Oda'da evet ve hayır kartları bulunuyordu. Evet kartı istenilen kişiyi, hayır kartı da yapımın seçeceği bir kişiyi ifade ediyordu. Aybüke ise o hafta Tolga ile kavgalıydı. Bunun üzerine yapım ekibine dedikleri ortaya çıktı...

Yapım ekibine 'evet gelirse Sedat gelsin' dediği tüm yarışmacılara izletildi. Tolga ise sinirden küplere bindi. Bunun üzerine Şeyda Aybüke'yi savunarak 'Aybüke Ayşenur'la Sedat'ın arasını yapmaya çalışıyordu' dedi.