Kısmetse Olur Aşkın Gücü yayınlanmaya devam ediyor. Kısmetse Olur Aşkın Gücü 73. Bölüm tanıtımı dikkat çekmeye yetti. Yarışmanın tanıtımında yaşananlar 3 ismin sonu oldu. Özellikle 3 ismin diskalifiye edileceği düşünülmeye başlandı.

Evlilik yarışmaları bir süredir yayınlanmıyordu. Kısmetse Olur Aşkın Gücü adıyla yayın hayatına başlayan bu evlilik programı 73. Bölümde hayranlarının kalbini çarptırdı. Resmen yarışmada küçük kıyamet yaşandı. Tanıtımda görülen tartışmanın ardından üç yarışmacının fişi çekilecek.

2023 Kırmızı Işık Cezası Ne Kadar Ödeniyor? Kaç TL 2023 Kırmızı Işık Cezası Ne Kadar Ödeniyor? Kaç TL

Oğulcan ile Buse Arasında Tartışma!

Kısmetse Olur 73. Bölüm tanıtımında sebebi bilinmeyen bir şekilde Oğulcan, Buse’nin üzerine yürüdü. Batuhan ise bu duruma oldukça sinirlendi. Batuhan ise insanları sakinleştirmek için dahil olsa da tüm uyarıları dikkate almayan Oğulcan, Batuhan’ı iterek kavganın fitilini resmen ateşledi. Araya Öykü Serter de girince Cansel, Oğulcan ve Batuhan kuralları ihlal ettiği için diskalifiye edileceği düşünüldü. Yeni bölümde Öykü Serter ne karar verecek? Üçü de diskalifiye mi edilecek? Kısmetse Olur Aşkın Gücü’nün Youtube kanalında karşımıza çıkacak olan 73. Bölümde neyin ne olacağını daha net bir şekilde göreceğiz.