Mart ayı başladı, emeklinin de heyecanı doruğa çıktı. Çünkü Mart ayında bankaların maaşa ek verdikleri promosyon ücretleri de güncelleniyor. Bu sabah saatlerinden itibaren peş peşe duyurular yapılmaya başlandı. Bu ay emekliler köşeyi dönecek. Çünkü promosyon ücretleri çok artıyor.

Bu gün emekliyi memnun edecek bir açıklama daha geldi. SSK, BAĞ-KUR, memur emeklisi emeklinin hesabına Mart ayında o bankadan ek ödeme yapılacak. Ödeme miktarı ise 6.750 TL’ye kadar yükseldi. Başvuru yapan emekliler beklemeden, anında ek ödeme alacak. İşte Mart ayı güncel promosyon ücretleri…

Başvuru Yapan Emekli Cebine Koyacak

Emekliye bomba müjde geldi. Mart ayında da promosyon ödemeleri devam edecek. Ödeme miktarı ise maaşa göre değişecek. Tek bir şart var. O da maaşınızı taşıyarak 3 yıl boyunca aynı bankadan almak için maaş taahhüdü vermek. Bu sözü veren emekliler sadece 3 gün içinde ödemesini karşılıksız ve geri ödemesiz olarak alabilecek.

Mart Ayında Başvurusunu Yapan Emekliye Müjde! Nisan da 1,5 Maaş Artı 2 İkramiye Ödemesi Mart Ayında Başvurusunu Yapan Emekliye Müjde! Nisan da 1,5 Maaş Artı 2 İkramiye Ödemesi

Bankalarda emekli promosyon ücretleri farklı oluyor. 5.250, 6.750, 7.500 TL’ye kadar promosyon ödemesi Mart ayı boyunca emekliyi bekliyor. Buna ek olarak sunulan ekstra avantajlar ve bonus fırsatları ile emekli promosyon fırsatları 10 bin TL’ye kadar yükseliyor.  Fakat Asıl büyük kampanya EYT'lilerin emekli olması ile birlikte emekli vatandaşlara sunulacak gibi görünüyor. Çünkü bankalar şimdiden hazırlıklarını yapmaya başladı. emekli promosyon ücretleri EYT'den sonra tamamen değişecek.

Banka Promosyonları 23.000 TL'ye Yükseliyor

EYT yasası dün akşam TBMM'de görüşüldü ve kabul edildi. Şimdi sadece yasanın resmi gazetede yayınlanması ve yürürlüğe girmesi kaldı. EYT yasası yürürlüğe girdikten sonra emekli promosyon ücretleri de tamamen değişecek. Bankalar şimdiden EYT'liler için çalışma yapmaya başlarken kulislerden de rakamlar sızmaya başladı. EYT düzenlemesinin hayata geçmesi ve EYT'lilerin dilekçe vermesi ile birlikte promosyon ödemeleri arşa çıkacak. Gelen ilk bilgilere göre EYT'lilere verilecek Maaş promosyonu 23-25 bin TL aralığına kadar yükselecek.