Realite şov yıldızı ünlü sosyetik güzel Paris Hilton, sosyal medya hesabı üzerinden anne olduğunu duyurdu. Taşıyıcı anne aracılığıyla anne olduğunu aktaran ünlü isim, Carter Reum'la yeni çocuğunun keyfini çıkarıyor. 

parishilton

Paris Hilton Anne Oldu

Daha önce 3 kez nişanlanan ve sonunda kalbini Carter Reum'a kaptıran güzel Paris Hilton evlenmişti. Anne olma hayalini her seferinde dile getiren sosyetik güzel, sonunda muradına erdi. Eşiyle birlikte bir erkek bebek sahibi olan Hilton, taşıyıcı anne aracılığıyla anne olduğunu da not düştü. 

parishilton1

İrem Derici Aşkını İtiraf Etti! Kiminle Birlikte Olduğuna Çok Şaşıracaksınız! İrem Derici Aşkını İtiraf Etti! Kiminle Birlikte Olduğuna Çok Şaşıracaksınız!

Instagram üzerinden bir paylaşım yapan çiçeği burnunda anne Hilton, 'Şimdiden kelimelerin anlatabileceğinin çok ötesinde seviliyorsun' notunu yazdı. 

Aile Olmayı Dört Gözle Bekliyordu 

Birçok kez anne olmak istediğnii dile getiren Hilton, daha önce şu açıklamayı yapmıştı:

Kocamla birlikte evliliğimizin ilk zamanlarının keyfini çıkarmak istedik. Tüp bebek tedavisi yolculuğumuza devam ediyoruz. Şanslıyız ki biz çok sayıda embriyoya sahibiz. Aile olmayı dört gözle bekliyoruz.

parishiltonn

İkinci Çocuk Kız Olsun İstiyor! 

Birden fazla çocuk yapmak istediğini söyleyen 41 yaşındaki güzel, ilk çocuğunun erkek ikinci çocuğunun da kız olmasını istediğini dile getirdi. İlk çocuğunun erkek olmasını isteme sebebi olarak da kızını koruyacak bir abisi olmasını arzu ettiği söyledi. 

parishiltonkimkardashian

Fikir Kim Kardashian'dan Çıktı 

Tüp bebek tedavisiyle ilgili konuşan Hilton, fikri Kim Kardashian'dan aldığını söyledi:

Bu tedavi sayesinde istersem ikizlerim olmasını da tercih edebiliyorum. Aslında bu konu hakkında pek bilgim yoktu ama Kim Kardashian, ikizlerimin olabileceğini söyledi. Bana bu tavsiyeyi verdiği ve beni doktoruyla tanıştırdığı için çok mutluyum.