Kesişme; İyi ki Varsın Eren filmi konusu nedir? Eren Bülbül kimdir? Eren Bülbül olayı nedir? Geçtiğimiz sene bugün vizyona giren ve girdiği anda milyonlarca izlenmeye ulaşan “Kesişme; İyi ki Varsın Eren” TRT1 farkıyla bu akşam ekranlarda olacak.  Bu akşam yayınlanması gereken Teşkilat dizisi saatinde başlayacak olan “Kesişme; İyi ki Varsın Eren” konusu, Filmde geçen Eren'in kim olduğu detayları sizlerle. 

Trabzon'da teröristlerin yerini ihbar etmesi sonrasında şehit edilen Eren Bülbül ve Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik'in hikayesinin ele alındığı “Kesişme; İyi ki Varsın Eren” bu akşam ekranlarda olacak. Zaten TRT imzasıyla çekilen “Kesişme; İyi ki Varsın Eren” filmi saat 20.00'da Teşkilat dizisinin yerine TRT1 ekranlarında yayınlanacak. 

Aşk-ı Memnu Filminin Yeni Firdevs ve Behlül'ü Belli Oldu! Aşk-ı Memnu Filminin Yeni Firdevs ve Behlül'ü Belli Oldu!

Eren Bülbül'ün doğum günü olan 1 Ocak tarihinde vizyona yetiştirilmeye çalışılması sonrasında izlenme olarak milyonlara ulaşan “Kesişme; İyi ki Varsın Eren”, gişe rekorlarına ulaşmıştı.  2022'nin en hızlı giriş yapan filmi seçilen “Kesişme; İyi ki Varsın Eren” filmi konusunda vatandaş hassasiyetini gösterdi. 

Türk filmleri arasında rekor kıran yapımlar arasında kısa sürede yer almayı başaran “Kesişme; İyi ki Varsın Eren” filmi 2 milyon 327 bin 281 kişi tarafından gözyaşları içerisinde izlenmişti. 

Eren Bülbül olayı nedir?

11 Ağustos 2017'de Trabzon Maçka'da teröristler ile askerimizin girdiği çatışmada Eren Bülbül isimli çocuk, teröristlerin yerlerini ihbar etmesi sonrasında şehit düşürülmüştü.  Türk halkının ciğerini yakan Eren Bülbül'ün Instagram paylaşımları da herkesi üzmüştü. 

“Kesişme; İyi ki Varsın Eren” konusu

Film de ülkemizin en yeşili ile en mavisinin bir arada bulunduğu Karadeniz de görev yapan bir astsubay ve köylü bir ailenin zorlu yaşamı konu edinilmektedir.  Mert Dikmen, Alper Uyar ve Özer Feyzioğlu'nun senaristliğini üstlendiği Özer Feyzioğlu tarafından yönetilen “Kesişme; İyi ki Varsın Eren” bu akşam 20.00'de TRT1'de.