Güneşi Beklerken dizisi ile tanınmaya başlayan Şeref Meselesi dizisi ile adeta takipçi sayısının yüzbinlerle ifade edilmesini sağlayan Kerem Bursin; Sen Çal Kapımı dizisi ile de milyonlara ulaşmıştı. Gerek özel hayatı gerekse de açıklamalarının gündeme damgasını vurduğu Kerem Bursin geçtiğimiz dönemde Ayşe Arman ile bir sohbeti gündeme çıktı. Şu sıralar sosyal medyada çok konuşulan Kerem Bursin inancı ile alakalı gündemden düşmek bilmeyen açıklamaları sonrasında yorum yağmuruna tutuldu. 

Mehmet Dinçerler Hadise-Icardi Aşkını Kaldıramadı! Mehmet Dinçerler Hadise-Icardi Aşkını Kaldıramadı!

Ay Yapım ile geçtiğimiz günlerde anlaşmaya imza atan ve yeni yıla gümbür gümbür girmeye hazırlanan Kerem Bursin, hem dizi hem de filmler de rol almaya hazırlanıyor. Öyle ki Kerem Bursin yeni dizisinde partneri Hande Erçel olacak iddiaları bile mevcuttu.  

Kerem Bursin kalp krizi geçirdi denildi

Sen Çal Kapımı dizisinin yayınlanmaya başladığı dönemlerde, bir ara Hande Erçel ile yaşadığı aşk bilinen Kerem BUrsin hakkında geçtiğimiz günlerde sosyal medya da kalp krizi geçirdi iddiaları mevcuttu. Öyle ki hayranları 'Kerem Bursin sağlık durumu nasıl?'' sorusunu defalarca kere aramış ve ortaya atılan iddiaların asılsız olduğu da ortaya çıkmıştı. 

İnancı var mı?

Kerem Bursin dini inancı ile de çok tartışılıyor. Öyle ki geçtiğimiz zamanda ''Ben kimsenin elini öpmedim bugüne kadar. Dedelerim ve büyükannelerim o kafada değillerdi.'' açıklaması ile herkesi şok etmişti. 

Çağan Irmak’ın filmi ‘Unutursam Fısılda filminde rol alan Kerem Bursin, o dönemde genç kızların yeni yeni tanıdığı ancak hayranlıklarını gizleyemediği bir isimdi.

İstanbul'da doğan Kerem Bursin,  Edinburgh, İskoçya. Sonra Endonezya. Hem Medan’da hem Jakarta’da yaşamıştır. 1987 yılı doğumlu olan Bursin, 2006 yılından beri oyunculuk yapmaktadır. 

Bir dönem inancı ile alakalı bir sohbete katılan Kerem Bursin, yılbaşına dua ederek girdiğini açıklaması ile çok konuşulmuştu.  

Dua Bilmiyorum

Kerem Bursin inancı ile alakalı  ''Arapça dua da bilmiyorum. Ama Tanrı’ya şükredeceğim zaman ya da bir şey için yardımını istediğim zaman, bunu Türkçe söylüyorum. Türk olduğum için, benim Allah’ım Türkçe anlayacak gibi bir düşüncem vardı çocukluğumdan beri, öyle de kaldı.'' açıklaması çok konuşuluyor.

Binlerce yorum yapılan bu açıklama ile alakalı '' Türk Kültürümüz ve İnancımıza göre değil'' yorumları yapılıyor. 

Akrabalarını cenazesine bile gitmediğini sözlerine ekleyen Kerem Bursin'in bu geleneklerini öğrenen, 'Müslüman değil misin' yorumlarını da esirgemedi