Kenan Işık, 2014 yılında gittiği spor salonunda ayağı kayıp düşmüş ve başını çarptığı için bayılmıştı. Acilen ameliyata alınan Işık, ardından uzun süre boyunca komada kalmış ve evine gönderilmişti.

Şu anda hala komada olan ünlü sunucuyla ilgili ortaya çeşitli iddialar atıldı. Bazıları Kenan Işık'ın öldüğünü söylerken, bazıları da iyileşme gösterdiğini ve hatta ayağa bile kalktığını söyledi. 

kenanisik1

Kenan Işık Öldü mü? 

8 yıldır tedavi görmeye devam eden Kenan Işık'ın eşi Beril Işık iddiaları yalanlarken, bazı kaynaklar, Kenan Işık'ın iyileşmeye başladığını iddia etti. Hatta öyle ki Beril Işık'ın 'Tekerlekli sandalyesinde kimi zaman bütün gün oturuyor. Vücudunu artık tamamen kendisi tutabiliyor, dik durabiliyor. Daha önce bunların hiçbirini yapamıyordu' dediği bile öne sürüldü. 

Çukur'un Timsah Celil'i Travestilikten Yorulduğunu Söyledi Çukur'un Timsah Celil'i Travestilikten Yorulduğunu Söyledi

Beril Işık ise böyle bir açıklama yapmadığını söyleyerek Kenan Işık'ın durumunda bir değişiklik olmadığını kaydetti.

kenanisik 

Kenan Işık'ın Son Durumu Nasıl?

Kenan Işık'ın son durumu hakkında en son yakın arkadaşı Ozan Zeybek bilgi vermişti. Ozan Zeybek'in söylediklerine göre Kenan Işık'a çok iyi bakılıyor ve vücudunda da hiç yatma izi yok. 

Öte yandan son teyit edilen bilgilere göre, Kenan Işık'ın fiziksel durumunda herhangi bir değişikliği yok. Ailesinin ve arkadaşlarının söylemlerine göre 8 yıldır durumu aynı.