Etiler'deki kuaföründen çıkan Kenan İmirzalıoğlu, muhabirlerin sorduğu Sinem Kobal sorularını geçiştirdi. Sinem Kobal'la ilgili herhangi bir açıklama yapmayan İmirzalıoğlu, çocuklarından bahsetti. 

sinemkobal

Kızı Lalin hakkında konuşan Kenan İmirzalıoğlu, 'Gözleri aynı ben, diğer yanları aynı annesi ama Leyla, daha bir bozkır bebesi... Her gün büyüyor ve değişiyor. Zaman onlarla çok güzel geçiyor. Rabbim herkesin evladını bağışlasın, güzel günler göstersin' dedi. 

kenanimirzalioglu

Habertürk gazetesinden Eren Gürel'in haberine göre Sinem Kobal'ın dünyaya getirdiği ikinci kızları Leyla hakkında İmirzalıoğlu, geçtiğimiz hafta, şunları söylemişti:

Ahu Aysal Elon Musk'tan Parasını İstiyor: 100 Bin Dolarımı Geri Ver ya da... Ahu Aysal Elon Musk'tan Parasını İstiyor: 100 Bin Dolarımı Geri Ver ya da...

Çocuklar çok iyiler, birbirlerine alıştılar ve Lalin çok iyi ablalık yapıyor. Leyla’nın da sağlığı yerinde. Leyla bildiğiniz İç Anadolu kızı oldu. Birazdan bozlağa dönecekmiş gibi ağlıyor. Neşet Ertaş türkü söyleyecekmiş gibi hissediyorsun. Lalin ise daha çok Karadenizli gibi duruyor.