Ünlü isim Hülya Avşar, geçtiğimiz akşam kız kardeşleri Helin Avşar, Leyla Avşar ve eski eşi Kaya Çilingiroğlu ile Tarabya'da mekan çıkışı görüntülendi. Basın mensupları ile konuşan Hülya Avşar kız kardeşi Leyla’nın doğum günü için buluştuklarını ifade etti.

2023 yılına girerken bütün aile bir arada olduklarını belirten Avşar, “Ben sahnedeydim. Ailemde dinlemeye geldi. Beni yalnız bırakmadılar. Her şey çok güzeldi”  şeklinde konuştu. Son klibindeki kişinin eski eşi Kaya Çilingiroğlu’na benzetilmesi yönündeki yorumlara karşılık veren  Avşar, “Ben o düşünceyle oynatmadım ama sonradan baktım gerçekten benziyor. Yada benim bilinçaltım yada tarzım o olduğu için. Ben fazla yakışıklı erkek sevmiyorum” ifadesini kullandı.

hulya-avsar

Didem Soydan Burak Deniz Sorularına Fena Bozuldu! Didem Soydan Burak Deniz Sorularına Fena Bozuldu!

'Biz Yapabileceğimiz Her Şeyi Yaptık'

Basın mensuplarının “Kaya bey, Hülya Avşar ile yeniden evlenir misiniz? Sorusuna ‘Evlenmem. Asla’ şeklinde yanıt verdi. Bununla ilgili neler söyleyeceksiniz?” sorusuna Avşar, “Ne istiyorsa onu yapsın. Benim artık evliliğe ihtiyacım yok. Kaya’nın da yok. Hayatımıza her şekilde devam edebiliriz. Biz yapabileceğimiz her şeyi yaptık. Evlendik çocuğumuz oldu. Onun bir tane daha çocuğu oldu. İyi ki de oldu. Küçük Kaya başımızın tacı” yanıtını verdi. Çilingiroğlu’nun bir başkasıyla tekrar evlenmesine yönelik ise Avşar, “Evlensin. Onu da kabul ederim” dedi.

Seneler önce Çilingiroğlu'nun Ferrari’yi Feraye anlaması sonucu Avşar'ı aldattığı ortaya çıkmıştı. Ünlü şarkıcı bu konuya ilişkin “Çok komik bir durum değil mi? O zaman çok koymuştu ama şimdi sadece hepsine gülüyorum. Kaya zaten çapkın bir adamdı. Ben aldatıldığımı dört sene sonra öğrendim. Dört sene iyi idare etmiş” dedi ve kahkahalarla mekandan ayrıldı.