Sosyal medya hesabını oldukça aktif ve etkili bir şekilde kullanan Türkçe Pop Sanatçısı Ece Seçkin yeni paylaşımı ile büyük dikkat çekti. Cesur sahne kostümleri ve günlük kıyafetleri ile sürekli olarak gündeme gelen Ece Seçkin her yeni paylaşımı ile bir kez daha magazin dünyasında üst sıralara çıkmayı başarıyor.

WhatsApp Image 2023-01-19 at 10.53.39

Geçtiğimiz Kasım ayında verdiği yatak pozu ile dikkatleri üstüne çekmeyi başarmış olan Seçkin, Temmuz ve Ağustos gibi yaz aylarında da sık sık gündeme geliyordu. Özellikle kalçasına şeftali emojisi koyarak yaptığı paylaşım ile haftalarca adından söz ettiren Ece Seçkin'in son paylaşımı da olay oldu.

WhatsApp Image 2023-01-19 at 10.53.39 (1)

2021 yılında dünya evine giren ve güzel şarkılarının yanı sıra Fenerbahçe Spor Kulübü ile de yaptığı iş birlikleri ile sıklıkla ismini hatırlatan Ece Seçkin, iddialı ve cüretkar sahne kostümleri ile de büyük yankı uyandırıyor. Son olarak akşam saatlerinde Antalya konseri öncesinde yaptığı paylaşım ise görenlerin ağzını açık bıraktı.

WhatsApp Image 2023-01-19 at 10.53.38

Seçkin konser öncesinde yaptığı paylaşımda siyah ve baştan aşağı dekolteli kıyafeti ile olumlu- olumsuz pek çok yorum aldı. Karın kısmı açık olan kıyafeti göğüs dekoltesi oldukça cesur olmasıyla dikkat çekerken bunun yanı sıra kasığına kadar açılan derin yırtmacı da magazin gündemine bomba gibi düştü. Alev emojili paylaşımlar ise hiç beklemeden seri bir şekilde yapılmaya başlandı. İşte o paylaşım!

Mehmet Dinçerler Hadise-Icardi Aşkını Kaldıramadı! Mehmet Dinçerler Hadise-Icardi Aşkını Kaldıramadı!

WhatsApp Image 2023-01-19 at 10.53.40

Ünlü güzel Ece Seçkin'in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar hız kesmeden devam ederken hayranları ve takipçileri ise bu paylaşımların sadece hikaye olarak değil gönderi olarak paylaşılmasını talep ediyor. 2 milyona yakın takipçisi bulunan ünlü ses sanatçısı Ece Seçkin'in yeni paylaşımları heyecan ile bekleniyor.