Geçtiğimiz sezon başlayan ve kendinden hallice reytingleri de kendine yeten Kasaba Doktoru final yapacak. Peki Kasaba Doktoru ne zaman final yapacak? Kasaba Doktoru kaçıncı bölüm de final yapacak? Kasaba Doktoru kaç bölüm sürecek araştırmaları ilk baş gün değiştirmesi sonrasında iptal edilen final kararı ve nihai finalle biten son açıklaması ile birlikte tekrardan gündeme çıktı. Kasaba Doktoru bu akşam 29. Yeni bölümü ile ekranlarda olacakken, izleyici biraz buruk bir şekilde dizinin finalini bekliyor. Geçtiğimiz sezon Cuma günleri yayın hayatına başlayan Kasaba Doktoru bu sezon yeni dizilerin başlaması ile birlikte TRT1'i zor durumda bırakmamak adına gün değişikliğine gitmişti.

Gün değişikliği işe yaramadı

Zorlu Cuma reytinglerinden kurtuldum derken Çarşamba günleri azizliğine uğrayan Kasaba Doktoru geçtiğimiz ay final yapacağı söylenmişti. Ancak final yapma konusunda dizilerinin arkasında duran TRT1 yapımcıları diziye yeni bir şans vermiş ve dizinin devam edeceğini açıklamıştı. Böylece Kasaba Doktoru finali rafa kaldırılmıştı.

Kasaba Doktoru final mi yapacak?

TRT1'in dizisi Kasaba Doktoru final iddiaları nihayetinde geçtiğimiz hafta doğrulandı. Yapılan 32 bölümlük anlaşma sonrasında Kasaba Doktoru final yapacak. Peki Kasaba Doktoru kaç bölüm sürecek?

Uyarlaması kadar olamadı

DR. Romantic uyarlaması olarak karşımıza çıkan Kasaba Doktoru TRT1'i zirveye çıkaramasa da kendi kemik izleyici kitlesi tarafından sürekli takip edildi. Ancak yeni yapımlara imzasını atmak isteyen Kasaba Doktoru dizisinin fişini çekti

Yalı Çapkını, Çöp Adam ve Ömer Oyuncularının Depremzedeler için Yardım Programı Ne Zaman! Yalı Çapkını, Çöp Adam ve Ömer Oyuncularının Depremzedeler için Yardım Programı Ne Zaman!

Kasaba Doktoru kaçıncı bölüm de final yapacak?

Bu sefer son dedirten Kasaba Doktoru final yapacak açıklaması sonrasında izleyixci KAsaba Doktoru kaçıncı bölümde final yapacak? Kasaba Doktoru kaç bölüm sürecek? Sorularını yinelerken, dizinin bitiş tarihinin sözleşme bitim tarihi olduğu belirtildi. Kasaba Doktoru 32. Bölüm final yapacak.

Kasaba Doktoru 18 Ocak'ta bitecek

Kasaba Doktoru dizisinin final tarihi yeni yıl sonrası olurken, 2023'te final yapan diziler arasındaki yerini alacak. Dizi 18 Ocak'ta son bölümü ile karşımıza çıkacak. ARC Film imzası ile yayınlanan Kasaba Doktoru 29. Bölümde yaşanacaklar ise izleyiciyi bir hayli üzecek. Leyla'nın Kerem'e olan zaafının çok konuşulacağı Hakan ve Yalçın'ın kavgası Kasaba Doktoru 30. Bölümde final geliyor dedirtecek