ATV ekranlarının dram dizisi Kardeşlerim bu akşam var mı? Yılbaşı akşamı olması sebebiyle bugün yayınlanacak dizilerde değişiklik olacağı iddiaları ortalıklarda dolaşıyor. İzleyici bu akşam Kardeşlerim dizisi var mı? Kardeşlerim bu hafta oynayacak mı? Sorularının yanıtlarını ararken, 31 Aralık 2022 yayın akışı ile birlikte 31 Aralık ATV yayın akışı, Kardeşlerim dizsinin yayınlanıp yayınlanmayacağını öğrenmek adına araştırılıyor. Peki Kardeşlerim 31 Aralık 2022 oynayacak mı?

Yılbaşı sebebiyle birçok dizide gün değişikliği mevcut. Önümüzdeki hafta kanalların reklam anlaşmaları sebebiyle, birçok dizi gelir alamayacağı için yeni bölümleri ile ekranlarda olamayacak. Özellikle de bu akşam yılbaşına denk gelmesi, bu akşam dizilerin yeni bölümleri yayınlanacak mı sorularını da beraberinde getiriyor. 

Yayın günü olarak her Cumartesi akşamı ATV ekranlarında olan Kardeşlerim dizisinin bu akşam yayınlanıp yayınlanmayacağı araştırılıyor. Peki yılbaşı akşamı Kardeşlerim dizisi var mı?  Kardeşlerim 31 Aralık Oynayacak mı? Bugün Kardeşlerim yayınlanacak mı?

Kardeşlerim Bugün var mı?

ATV yılbaşı yayın akışını sundu. ATV ekranlarında yılbaşı akşamı eğlence ve mantığı bir arada bulacaksınız. ATV Yılbaşı programını Kim Milyoner Olmak İster programı ile sunarken, birbirinden ünlü konukları ile de kahkaha dolu dakikalara imza atacak.  31 Aralık Kardeşlerim var mı sorusunun yanıtı hayır olarak açıklandı. Bu akşam ATV yayın akışında Kim Milyoner Olmak İster Yılbaşı Özel programı mevcut. 

31 Aralık 2022 Cumartesi hangi diziler var?

31 Aralık akşamı televizyon kanallarının yayın akışı merak edildi. Öyle ki çoğu kanalda yılbaşı özel programlarının olması dizi saatinde dizilerin yayınlanmamasına mahal verdi. İşte bu akşam ki dizi ve programlar...

TRT 1: Gönül Dağı

KANAL D: Şarkılar Bizi Söyler

TV 8: O Ses Türkiye 2023

FOX TV: Benden Ne Olur

Yargı Dizisi 52. Bölüm Öncesi Finali Hakkında Şok Detay! Uzatmayacağız demişlerdi Yargı Dizisi 52. Bölüm Öncesi Finali Hakkında Şok Detay! Uzatmayacağız demişlerdi

SHOW TV : Güldür Güldür Show Yılbaşı

ATV: Kim Milyoner Olmak İster

STAR TV: İbo Show Yılbaşı