Süsen ve Tolga'yı zor günler bekliyor dedirten Kardeşlerim 75. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Geçtiğimiz hafta yılbaşı olması sebebiyle 1 haftalık merakın bu akşam giderildiği Kardeşlerim dizisi bu akşam 74. bölümü ile ekranlardaydı.  Kardeşlerim Leyla'nın merdivenlerden düşmesi sonrasında yaşanan olaylar zincirinin devamı bu akşam ortaya çıkarken, heyecanın en uç noktasında bölüm finali veren Kardeşlerim 75. bölüm fragmanı merakla bekleniyor. ATV ekranlarının sevilen dizisi Kardeşlerim yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gerek Youtube üzerinden gerekse de ATV resmi internet sitesi üzerinden Kardeşlerim 75. bölüm fragmanı merakla araştırılıyor. 

Leyla ölecek mi sorusunun yanıt bulması için 2 hafta bekleyen izleyici bu akşam yayınlanan son bölüm sonrasında Kardeşlerim 75. bölüm fragmanını heyecanla bekliyor. 

Kardeşlerim 75. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kadir'in ölüm videosunun ortaya çıktığı bölüm olan Kardeşlerim son bölüm de Gönül'ün Orhan'a yalan söylediği iddia ediliyor. Eğer ki bu hamile olayı yalan ise Orhan'ın hemen boşanacağı eğer ki doğru ise ik kadın arasında mekik döşeyeceği biliniyor. Peki Kardeşlerim 75. bölüm fragmanı detayında Orhan ne karar verecektir? 

Öte yandan Ayla ile Neboş'un barışmalarına bağlı olarak Berk ile Doruk'un barışmalarının sağlanacağı Kardeşlerim son bölümünde Leyla'nın öleceği söyleniyor. Leyla'da diziden Kaan gibi ölerek ayrılacağı iddialarının dolaştığı Kardeşlerim 75. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. 

Kardeşlerim oyuncu ve karakterleri

Akif Atakul (Celil Nalçakan)
Asiye Eren (Su Burcu Yazgı Coşkun)
Aybike Eren (Melis Minkari)
Ayşe (Çağla Şimşek)
Berk (Recep Usta)
Doruk Atakul (Onur Seyit Yaran)
Emel Eren (Aylin Akpınar)
Harika Manyaslı (Gözde Türker)
Kadir Eren (Halit Özgür Sarı)
Mazlum (Kaan Sevi)
Melisa (Damla Su İkizoğlu)
Nebahat Atakul (Simge Selçuk)
Oğulcan Eren (Cihan Şimşek)
Orhan Eren (Cüneyt Mete)
Ömer Eren (Yiğit Koçak)
Suzan Manyaslı (Ahu Yağtu)
Süsen (Lİzge Cömert)
Şengül Eren (Fadik Sevin Atasoy)
Talya (Lilya İrem Salman)
Ahmet Yılmaz (Kaan Çakır)
Leyla Barçın (Nazlı Çetin)
(Barış Aksavaş)

Arka Sokaklar'dan Gelen Haber Mutlu Etti! Gitmişti Arka Sokaklar'dan Gelen Haber Mutlu Etti! Gitmişti

Kardeşlerim final yapacak mı?

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kardeşlerim 3. sezonda da kemik izleyici kitlesinin dizisine sahip çıkması ile reytinglerde üst sıralarda yoluna devam ederken, Kardeşlerim 4. sezonunun olmayacağı ve bu yaz dizilerin sezon finaline gireceği tarihte final yapacağı iddia ediliyor