Miray Daner, Oğulcan Engin Çiftinden Üzen Haber! Kötü Haber Tez Duyulur Miray Daner, Oğulcan Engin Çiftinden Üzen Haber! Kötü Haber Tez Duyulur

Ekranların sevilen magazin programı Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa'da gazeteci Birsen Altuntaş'ın 'setteki yasak aşk' haberi konuşuldu. 

Programda olaydan bahseden Müge Dağıstanlı Erdoğan, "Setler bu gibi haberlerin en kolay yayılacağı yerler. Son derece rahatlar. Ama dava açacak kadar da rahatlar. Hangi yasak aşk kahramanlarından 'Evet yasak aşk yaşıyoruz' açıklaması bekleyebilirsiniz? O yüzden haliyle isimlerini vermek bir anlam ifade etmiyor. Çok şaşırdık duyunca çünkü tarafların hem seyirci hem de biz gazeteciler üzerinde öyle olumlu etkileri var ki; 'Yok yapmaz' diyeceğiniz insanlar..." dedi. 

Programın diğer sunucusu Gülşen Yüksel de Erdoğan'ın anlattıklarını doğrulayarak şu detayları verdi: 

Dışarıdan görünen manzaraya baktığınızda ikisinin de mutlu giden bir evliliği var gibi. Tablo o şekilde... Sonradan öğreniyoruz ki hanımefendi, başrol kadın oyuncu evliliğinde mutlu değilmiş. Hatta eşini de yakın oyuncu çevresine şikayet ediyormuş. Öyleyse boşan! Neden böyle bir yasak aşkın kahramanı oluyorsun? Hiç yakıştıramadım. Ama kokusu yakında çıkar. Karavanda yakalanmışlar! Bir hayli samimi şekilde basılmışlar.