Kanal D 2023 yılına pek de hoş girmedi. Kanal D'nin neredeyse tüm dizileri bu sen içerisinde final yapmaya hazırlanıyor. 3. sezonuna ulaşamayacak olan Yargı, Çarşamba günü reyting azizliğine uğrayan O Kız, hikayesi özellikle de son zamanlarda çok şikayet edilen ve saçmalamaya başladılar dedirten Camdaki Kız dizileri belirli aralıklarla final olacak. Peki Yargı ne zaman final olacak? Camdaki Kız Finali Ne Zaman? O Kız kaçıncı bölümde final yapacak? Salı akşamlarının taht sahibi Üç Kız Kardeş dizisi de bu final haberlerinden sonra araştırılmaya başlandı. İşte detaylar...

Yargı ne zaman final yapacak?

Kanal D ekranlarının geçtiğimiz sezon başlayan ve Pazar akşamlarının en çok izlenilen dizileri arasında yer alsa da senaristler tarafından hikayesinin çok uzatılmayacağı açıklanan, Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun başrolünde yer aldığı Yargı dizisi 2. sezon sonu olan Mayıs ayı sonunda final yapacak. 

Kızılcık Şerbeti 20. Bölüm 2. Fragmanında ŞOK Sahne! Oyuncu Açıkladı 'Herşey Gerçek' Kızılcık Şerbeti 20. Bölüm 2. Fragmanında ŞOK Sahne! Oyuncu Açıkladı 'Herşey Gerçek'

O Kız dizisi

Erkan Petekkaya'nın karşımıza hiç olmadığı bir karakterle çıktığı O Kız dizisi Çarşamba akşamı reyting savaşını kaybeden diziler arasında yer alırken, Kanal D O Kız dizisinin de fişini çekmiş gibi duruyor.  Erkan Petekkaya ve Dilin Döğer'in başrollerinde yer aldığı O Kız dizisi hakkında final kararı alındı.  Dizi 25. bölümü ile ekranlara veda edecek.

Camdaki Kız şikayetlere doymadı

3. sezonu ile adeta küllerinden doğan Camdaki Kız dizisi, Perşembe akşamlarının en çok izlenilen dizisi olsa da özellikle de son zamanlarda hikayesi dışına çıkıldığı gerekçesiyle sürekli şikayet edilmekteydi. Senaristlerin çarpık ilişkileri ön plana çıkardığı Camdaki Kız dizisi de yeni sezonu göremeyecek. 

Üç Kız Kardeş final mi?

Türkan'ın Somer ile bir küs bir barışık hikayesinin anlatıldığı Üç Kız Kardeş dizisi Salı akşamları Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi ile kafaya kafaya gidiyor. Haftalık reytinglerde de çok da azımsanmayacak derecede reyting sahibi olan Üç Kız Kardeş dizisinin yeni sezonda devam edip etmeyeceği henüz bilinmiyor. Ancak neredeyse Kanal D'ni neredeyse tek reyting sever dizisi olan Üç Kız Kardeş dizisi yeni sezonda da devam edecek gibi duruyor. 

İşte Kanal D Yeni dizileri

Uzun zamandır başlaması için merakla beklenen Kraliçe dizisi oyuncu kadrosu nihayetinde tamamlandı. Çekimleri başlayacak olan Kraliçe dizisi, Yargı dizisinin finalinde sonra başlayacağı ön görülürken, Pazar akşamlarının tahtını sallayacağa benziyor. Öte yandan Pazartesi akşamı ilk bölümü ile ekranlarda olan Veda Mektubu dizisi de Kanal D'yi hüsrana uğratmışken, dizinini ilerleyen bölümlerde akıbetinin belli olacağı biliniyor.