Türkiye genelinde 2+1 ve 3+1 daireler, iş yerleri ve arsalar satışa sunuluyor. Asgari ücretle geçinen vatandaşlar, gaziler, emekliler, yeni evliler için büyük fırsat kapıda! Kamu bankaları Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank açıklama yaptı. Güncel gayrimenkul satışlarını duyurdular. 2023 yerinde gayrimenkul sahibi olmak isteyen vatandaşlara son ilanlar paylaşıldı.

Mart ayında uygun şekilde otomobil, konut ve arsa satışları hızlı şekilde sürerken, yeni ev almak isteyen kişilere de kamu bankalarından müjde geldi. Piyasaya göre çok uygun olan satışlar vatandaşları bir hayli memnun edecek. İstanbul’dan Kütahya’ya ve Sivas’a kadar varan, Türkiye genelindeki satışlarıyla kamu bankaları sık sık ilanlarını yayımlıyor. Bu hafta içinse 900 bin TL’den başlayan fiyatlarla inanılmaz daireler ilan verildi.

Vakıfbank Gayrimenkul Satışı

Vakıfbank’tan yapacağınız gayrimenkul alımı için https://www.vakifbank.com.tr/satilik-gayrimenkul-ve-araclar.aspx?pagelID=166 internet adresine girerek detaylı inceleme yapabilirsiniz.

Vakıfbank internet adresi üzerinden yayınladığı daire 900 bin TL’ye satışta. Kütahya Merkez’de yer alan 3+1 daire’nin teminat edeli ise 45 bin TL olarak gösteriliyor.

Vakıfbank’a ek olarak diğer kamu bankaları olan Ziraat Bankası ve Halkbank’tan da satışlar yapılıyor. İş yeri, arsa veya konut satışları için vatandaşların takip ederek uygun fiyatlarla gayrimenkul sahibi olmaları mümkün.

Ayçiçek Yağı İndirimini Gören 3'er 5'er Alacak! 5 LT Fiyatı Şok Edecek Ayçiçek Yağı İndirimini Gören 3'er 5'er Alacak! 5 LT Fiyatı Şok Edecek

Ziraat Bankası Gayrimenkul, Araç, Konut Satışları

Ziraat Bankası’nın resmi internet adresinden baktığınız zaman araç satışlarını, konut ve gayrimenkul satışlarını görebilirsiniz. İnternet arama motorundan da kolaylıkla bulunabilmektedir.

Halkbank Araç, Konut, Gayrimenkul Satışı

Halkbank’ın güncellenen gayrimenkul, konut ve araç satışlarından haberdar olmak adına arama motorundan takip yapabilirsiniz. Diğer yandan devlet tarafından desteklenen konutlardan yararlanmak isteyenler için başka alternatifler de doğdu.

Toki 2023 Kura Takvimi Belli Oldu

Vatandaşlar ev sahibi olmak için TOKİ yeni kura takvimini merakla bekliyordu. TOKİ için yeni kura takvimi de belli oldu ve bu kapsamda günler sonra tekrar vatandaşların yüzü gülecek. TOKİ İlk Evim, İlk İş Yerim projesi çerçevesinde binlerce vatandaş iş yeri ve ev sahibi olacak.

8 – 14 Mart takviminin açıklanmasından sonra İstanbul Başakşehir, Çatalca, Arnavutköy, Tuzla, Silivri ve Esenler ilçelerindeki kura sonuçları büyük merakla bekleniyor.

8 – 14 Mart İzmir’de 12.400 konut için, 8 – 9 Mart tarihlerinde Afyonkarahisar’da 3.169 konut için, 1.363 konut için 11 Mart tarihinde Edirne’de. 12 Mart gününde ise 1.189 konut için Kırıklareli’nde, 12 – 14 Mart tarihlerinde 3.098 konut için Tekirdağ’da kuralar çekilecek.