İlk Evim İlk İş Yerim projesi için çok sayıda kişi başvuruda bulunurken, söz konusu projenin kura çekimleri de büyük bir heyecanla takip ediliyor. Her geçen gün farklı bir ilin kurası çekilirken, dün başlayan ve bugün devam eden Kahramanmaraş TOKİ kura çekimi ve İlk Evim İlk İş Yerim projesi kurası ile ilgili detaylar araştırılıyor.

TOKİ Kahramanmaraş Kura Çekimi Canlı

İlk Evim İlk İş Yerim projesi için kura çekimleri toki.tv ve TOKİ'nin resmi Youtube kanalında canlı olarak yayınlanıyor. Kahramanmaraş kura çekimi de belirtilen adreslerden takip edilebilir.

TOKİ Kura Çekimi Sonuçları

TOKİ kura çekimleri devam ederken, sonuçların nasıl öğrenileceği de merak ediliyor. Projeye başvuruda bulunan kişiler e-Devlet'e TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaptıktan sonra ”Kuralı Satış Projeleri İçin Kura Sonucu Sorgulama” hizmetinden sonuçlara ulaşabilirler.

AFAD Deprem Bağışı Nasıl Yapılır? IBAN SMS Deprem Yardımı Yapma AFAD Deprem Bağışı Nasıl Yapılır? IBAN SMS Deprem Yardımı Yapma

TOKİ Kura Takvimi

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum'un geçtiğimiz haftalarda yaptığı açıklamaya göre kura çekimi takvimi şu şekilde:

2-12 Ocak 2023: Ankara 18 bin 450 konut
10-13 Ocak 2023: Adana 6 bin 356 konut