Star TV ekranlarının 'En güzel aşk masalı' olarak başlayan ve Neslihan Atagül ve Kadie Doğulu çiftinin hem başrolünü oynadığı hem de ortak yapımcılığını sürdürdüğü Gecenin Ucunda dizisi, ilk yayınlandığı Çarşamba günü reytinglerine yenilmesi akabinde Salı gününe alınmış, ancak reytinglerdeki tökezleme de aynen devam etmişti. Oyuncularının başarısı, dizinin konusunun genelliğinin önüne geçemediği iddiaları sonrasında dizinin her an final yapacağı söyleniyor.

Ozan Tufan'ın Referansı Olmadığı İçin Alamadığı Villayı Bakın Kim Satın Aldı... Ozan Tufan'ın Referansı Olmadığı İçin Alamadığı Villayı Bakın Kim Satın Aldı...

Gecenin Ucunda dizisi ile Sefirin Kızı'ndaki başarıyı sağlayacaklarından emin oldukları dönem geride kaldı. Öyle ki Gecenin Ucunda dizisi ile alakalı reyting söylentileri de almış başını gidiyor. Kadir Doğulu, geçtiğimiz haftalarda izleyicinin dizisine sahip çıkmasını söylemiş, gidişat böyle olursa final kaçınılmaz açıklamasını yapmıştı. 

Yılbaşı akşamı Gecenin Ucunda oyuncuları TV8 yılbaşı özel eğlencesine katıldı. Göz göze aşk şarkısı seslendiren Neslihan Atagül, Kadir Doğulu çifti 'çifte kumrular' olarak birbirlerine çok beğenilirken, Ebru Gündeş'in 'ben sizinle bir müddet yaşayacağım ve göreceğim nasıl böyle mutlu olunuyor;' demişti. 

Kadir Doğulu Aşk tazeledi

Seneler önce beraber oynadıkları dizi setinde başlayan aşklarını evlilikle taçlandıran Neslihan Atagül Kadir Doğulu çifti, eğlence gecesinde birbirlerinin ev yaşamından, özel hayatlarına kadar açıklamalar da bulunmuştu. 

Gecenin Ucunda dizisinin reytingleri düştükçe, gündemden de düşmüyorlar dedirtircesine ünlü çift sürekli konuşulurken, şimdi de sosyal medya da çok farklı bir iddia ile itham edildiler.

Kavga hikayeleri yalan çıktı

Yılbaşı eğlencesinde birbirlerine aşk dolu gözlerle bakan çift ev yaşantılarından bahsetmişti. Sosyal medya da çok konuşulan Kadir Doğulu'nun Neslihan Atagül ile kavga hikayesinin düzmece olduğu iddia edildi. 

Kadir Doğulu kavga hikayesi ne idi?

Kadir Doğulu eşi ile bir kavgasını anlatırken, şu hikayelerini anlatmıştı

Bir keresinde çok büyük bir tartışma yaşadık. Ben kapıyı vurup çıktım. İşlerimi halledip akşam eve geldiğimde koltukta uyuyakalmıştı. Normalde onu hayatta orada yatırmaz kucağıma alır yatağa götürürüm. O gün yapmadım çünkü kızgındım. Yatak odasına gidip yattım. Sabah yanıma geldi. İkimiz de kızgınız. Ben acaba biraz ara mı versek diye sordum o da 'tamam verelim' dedi. Birkaç saat geçti, evde birlikte vakit geçirdik. Ben tam dışarı çıkacakken geldi boynumda öptü. Sonra oturup konuştuk. Konuşurken ben dün gece eve geldim dedim o da 'fark ettim' dedi. Ben seni normalde yukarı götürürdüm ama götürmedim dedim. O da 'beni almanı çok bekledim' dedi. Ben de çok bekledim 'acaba aç mısın?' diye soracaksın diye dedim. O gün bizim miladımız var. Konuşarak çok şey anlaşılabiliyor"

Bu açıklama sonrasında gözler Neslihan Atagül'e çevrilmiş ve ünlü oyuncu da onaylamıştı

Öyle ki sosyal medyada adeta ispat edilen detayda Twitter’da 7 Aralık 2022 tarihinde o kavga hikayesinin anlatıldığı söylendi.  Adem Güneş kullanıcı adıyla hikâyenin anlatıldığı ve Kadir Doğulu'nunsa bu hikâyeyi çaldığı iddiaları sonrasında gözler açıklama yapması için ünlü çifte çevrildi. Kadir Doğulu'nun kavga hikayesi ile alakalı bir açıklama yapılmadı.