Ahu Aysal Elon Musk'tan Parasını İstiyor: 100 Bin Dolarımı Geri Ver ya da... Ahu Aysal Elon Musk'tan Parasını İstiyor: 100 Bin Dolarımı Geri Ver ya da...

Bircan Bali ve Bilal Özcan'ın yer aldığı Söylemezsem Olmaz magazin programında Yargı dizisinin başrolleri Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu konuşuldu. 

Bilal Özcan, 'Yargı dizisinde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun uyumları çok güzel' derken, Bircan Bali, 'Ama Kaan Yıldırım ile birlikteliği ortaya çıktığından beri o uyum bana artık inandırıcı gelmiyor.' dedi.

Bunun üzerine ise Bilal Özcan, 'Kaan Urgancıoğlu ile de ilişki yaşadı biliyorsun. Kısa bir ilişki yaşadı. İki ay yoğun bir ilişki yaşadılar. Kaan Yıldırım'a sonra geçti.' dedi.

Bilal Özcan'ın sözleri karşısında şaşıran Bali, 'Ama Yiğit Kiracı ile ilişkisi vardı.' deyince Özcan, 'Ondan ayrılmıştı. Ondan ayrıldıktan hemen sonra aradaki 2,5 ay sürede. Geçtiğimiz Mart'ın sonu Mayıs'ın başı arasında yoğun bir ilişki yaşadılar' ifadelerini kullandı. Böylelikle de magazin tarihine geçecek bir iddia ortaya atılmış oldu.