Ünlü İngiliz aktör Julian Sands, geçtiğimiz hafta Güney Kaliforniya'da San Gabriel dağlarına yürüyüşe çıktı. Yürüyüş sonrasında kaybolan aktör için arama kurtarma çalışmaları hala devam ediyor. 

6 Gündür Haber Alınamıyor 

BBC'nin yayımladığı habere göre, 65 yaşındaki aktör Julian Sands, Cuma günü kötü hava koşulları nedeniyle Güney Kaliforniya'da Baldy Bowl bölgesinde kayboldu. 

Polis tarafından yapılan açıklamalarda, kara kurtarma ekiplerinin çığ riski nedeniyle aramayı durdurduğu bildirildi. Ancak aramaların helikopter ve drone'lar aracılığıyla devam ettiği belirtildi. Kara kurtarma ekiplerinin ise koşullar daha güvenli hale geldiğinde tekrar aramalarını sürdüreceği açıklandı. 

juliansands

San Bernardino ilçesinin Şefir Departmanı, Julian Sands'in 13 Ocak Cuma günü yerel saatle 19.30'da kayıp olarak bildirildiğini duyurmuştu. 

Julian Sands Kimdir? 

4 Ocak 1958 yılında İngiltere'de doğan Sands, film kariyerine 1984 yılında Oxford Blues ve The Killing Fields gibi filmlerde yardımcı rollerle başladı. 1986 yılındaki Gotik filminin başarısının ardından aktör, Hollywood'a taşınmaya karar verdi.

juliansands1

Taşındıktan sonra da The Killing Fields , A Room with a View , Warlock , Arachnophobia , Boxing Helena ve Leaving Las Vegas gibi filmlerde oynadığı rollerle tanınmaya başladı. Daha sonra ise 2013 yılında 58. Yıllık Drama Masası Ödülleri'nde 'Üstün Solo Performans' dalında aday gösterildi. 

42 Bin TL ile 84 Bin TL Arası Maaş! Koşul Yok Şart Yok Muhteşem Personel Alımı İçin Son Gün 42 Bin TL ile 84 Bin TL Arası Maaş! Koşul Yok Şart Yok Muhteşem Personel Alımı İçin Son Gün

Özel hayatında ise 1984-1987 yılları arasında İngiliz gazeteci Sarah Harvey ile evliydi. 1 çocuğu da olan çift 87,'de ayrıldıktan sonra Sands, 1990'da Evgenia Citkowitz ile evlendi. Bu evliliğinde ise 2 çocuğu oldu.