Geçtiğimiz günler E News'e açıklamalarda bulunan Jennifer Lopez, 2003 MTV Müzik Ödülleri gecesine dair bomba iddialarda bulundu.

Jennifer Lopez'in Madonna'nın Christina Aguilera ile olan öpücüğüyle ile ilgili yaptığı açıklama, çok kısa sürede sosyal medyada viral oldu.

102-1

Madonna, Britney Spears ve Christina Aguilera ile birlikte çıktığı 2003 MTV Müzik Ödülleri gecesinden önce Britney Spears'ı, ardından da Christina Aguilera'yı dudağından öpmüştü. 

Ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, Madonna'nın Britney Spears ve Christina Aguilera ile öpüştüğü 2003 MTV Video Müzik Ödülleri'ne dair bomba gibi açıklamalarda bulundu.

Yeniden Gündem Oldu

100-2

2003 MTV Müzik Ödülleri Gecesinde yaşanan Madonna'nın Britney Spears ve Christina Aguilera ile sahnede öpüşme anları yeniden magazin gündemine taşındı.

2003 MTV Müzik Ödülleri Gecesine katılamayan Jennifer Lopez, o geceye dair çıkan bomba iddialara 20 yıl sonra cevap verdi.

Jennifer Lopez, 2003 MTV Müzik Ödülleri'nde Madonna'nın o gece esasen kendisiyle öpüşeceğini ancak Christina Aguilera'nın kendisinin yerine sahneye çıktığını, bu sebeple de Madonna'nın kendisi yerine Christina Aguilera ile öpüştüğünü belirtti.

Madonna, 2003 MTV Müzik Ödüllerinde, yine aynı sene yeni çıkardığı şarkısı "Hollywood"u seslendirdiği sırada, önce Britney Spears'ı, ardından da Christina Aguilera'yı dudağından öpmüştü. 

Jennifer Lopez öpüşme sahnelerini, aradan 20 yıl geçtikten sonra yeniden hatırlattı. O gün Madonna ile o sahnede aslında kendisinin öpüşeceğini söyledi.

Didem Soydan Burak Deniz Sorularına Fena Bozuldu! Didem Soydan Burak Deniz Sorularına Fena Bozuldu!"Benimle Öpüşecekti"E News'e konuşan Jennifer Lopez, Britney Spears ve kendisinin Madonna'nın evinde provalar için buluştuklarını açıkladı. Ancak filmden çıkamadığı için öpüşme anını kendisinin yerine Christina Aguilera ile yapmak zorunda kaldıklarını belirtti.

2003 MTV Müzik Ödülleri'nin gerçekleştiği gün Kanada'ya film çekimi için gittiğini belirten Jennifer Lopez, "Film çekimlerini bırakıp gidemedim. Sanırım bu sebeple benim yerime Madonna ile öpüşmesi için Christina Aguilera'yı ayarladılar" diye konuştu.

Jennifer Lopez'in, Kanada'da film çekimleri sebebi ile bulunmasından ötürü katılamadığı 2003 MTV Müzik Ödülleri gecesinde yaşananları 20 yıl sonra yeniden gündeme taşıma sebebi ise merak konusu...

Hayranlardan bazıları, Jennifer Lopez'in 20 yıl sonra o geceye dair açıklamalar yapmasını yersiz bulduğunu belirtirken, bazı hayranlar ise Christina’nın kesinlikle daha iyi bir seçenek olduğu yorumunu yaptı.