İyilik dizisi neden final yapıyor sorusunun yanıtı dizinin kemik izleyicisi tarafından merakla araştırılıyor. 29 Nisan 2022'de ilk bölümü ile ekranlarda olan İyilik dizisi FOX TV ekranlarında reytinglerde üst sırada başlasa da sezon final sonrasında eski reytinglerini bir türlü koruyamadı. Her hafta negatif bir eğilim sergileyen İyilik dizisi ne zaman final yapacak soruları sorulmaya başlamıştı. Peki İyilik dizisi ne zaman final yapacak? İyilik neden final oluyor? İşte detaylar...

FOX TV'nin Yüzü Gülmedi! O Dizinin de Fişi Çekildi! FOX TV'nin Yüzü Gülmedi! O Dizinin de Fişi Çekildi!

MED Yapım imzası ile ekranlarda 2 sezondur yer alan İyilik dizisi final bölümü çekimlerini tamamladı. İlk 30. bölümünde final yapacağı açıklanan İyilik dizisi finali erkene çekildi. Bu akşam 26. bölümü ile ekranlarda olacak olan İyilik dizisi final bölümü 27. bölüm olarak değiştirildi. 

Hatice Şendil, İsmail Demirci, Sera Kutlubey'in başrollerinde oynayacağı İyilik dizisi önümüzdeki hafta yayınlanacak olan 27. bölümü ile ekran macerasına son verecek.

İyilik neden final yapıyor

İyilik dizisi geçtiğimiz sezon izleyici üzerinde bıraktığı etkisini bu sezon devamını sağlayamadı. Öyle ki adı ile zıt kötülüğün sürekli olarak kazandığı İyilik dizisi, düşen reytingleri sebebiyle final yapacağı açıklandı.

Özellikle de Cuma akşamlarının yeni sezon dizilerinin reytinglerinin bir hayli fazla olması sebebiyle İyilik dizisinin fişi çekildi. 

İyilik dizisinin nasıl biteceği merakla hafta boyu merakla araştırılıyordu. Adeta ser verilip sır verilmeyen final sahnesi bu akşam sizlerle olacak.

İyilik dizisi oyuncuları

Neslihan (Hatice Şendil)
Damla (Sera Kutlubey)
Murat İsmail Demirci
Şahika (Perihan Savaş)
Sinan (Mehmet Aykaç)
Koray (Özgür Çevik)
(Erdem Akakçe)
(Ayşe Tunaboylu)

Murat Öztürk'ün yönetmen koltuğunda oturduğu, Özge Korkmaz'ın senaristliğini üstlendiği İyilik dizisi 20 Ocak 2023 tarihinde yayınlanacak olan 27. bölümü ile ekranlara veda edecek.