İhtiyaç sahibi vatandaşlar için PTT, Aktif Bank aracılığıyla yeni kredisini duyurdu. 36 ay vadeyle birlikte kullandırılacak olan kredide kefil şartları kaldırıldığından, nakit ihtiyacı olan her vatandaş faydalanabilecek. 

Vakıfbank Promosyonu Arşa Çıkardı! Hesaplarına Bakacaklar Yaşadı Vakıfbank Promosyonu Arşa Çıkardı! Hesaplarına Bakacaklar Yaşadı

PTT'nin sosyal medya ve SMS aracılığıyla duyurduğu yeni kredi kampanyasında ihtiyaç sahipleri kefil ya da şart aranmaksızın krediyi kullanabilecekler. 

Kolay geri ödeme seçenekleri, uygun faiz oranı ve yüksek kredilendirme oranı sayesinde, acil nakit ihtiyaçları anında çözülebilecek. 

pttemeklikredi

PTT'den 50 Bin TL'ye Kadar Nakit İmkanı 

PTT'nin Aktif Bank ile yaptığı anlaşma kapsamında kefilsiz ve şartsız kredi kullandırma devrini başlattı. Uygun faiz oranları ile kullandırılacak olan kredilerde ihtiyacı olan vatandaşların hesaplarına anında paraları yatacak. Böylelikle de acil ihtiyaçlar için çözüm sunulmuş olacak. 

ptt-1

PTT'nin vatandaşlara rahat bir şekilde kredi kullandırma imkanı sunduğu bu yeni pakette, kredi notu düşük olanlar da krediden faydalanabilecek. Kredi notu düşük olanların 24 ay vade ile kullanabileceği kredide 50 bin TL'ye kadar finansman sağlanacak. 

pttkredi-2

PTT Kredisinden Emekliler de Faydalanabilecek! 

Öte yandan emekli maaşlarını PTT'ye taşımak isteyenler de kredi imkanından faydalanabilecekler. Diğer bankalarda kredi ya da kredi kartı borcu olanlar, PTT'den kredi çekerek tüm borçlarını tek seferde kapatabilecekler. 

Bireysel müşteriler kredi başvurularını kimlik kartlarıyla PTT şubeleri üzerinden hemen yapabilecekler. Ayrıca, şubeye gitmek istemeyenler ya da vakti olmayanlar da cep telefonları üzerinden SMS ile hemen kredi başvurusunda bulunabilecekler. Kredi onayı ise dakikalar içinde cep telefonlarına gelecek, anında krediyi kullanabilecekler. 

ptt50bintl

PTT 50 Bin TL Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? 

PTT 50 bin TL acil krediye başvuru yapabilmek için kimlik kartınızla birlikte PTT şubelerine gitmeniz yeterli olacaktır. Ancak eğer PTT şubelerine gitmeden direkt evinizden kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, SMS ile başvuru yapmanız da mümkün. 

Cep telefonunuzun mesaj bölümünden 'PTT' boşluk 'TC kimlik no' yazarak 3050'ye gönderebilirsiniz. Başvuru işleminizi gerçekleştirdikten sonra ise bir kredi onay mesajı sizlere gönderilecektir. Gelen onay mesajında eğer kredilendirme olumluysa, PTT şubelerine kimliğinizle giderek onaylanan tutarı anında çekebilirsiniz. 

ptt50binkredi

PTT 50 Bin TL Kredi Başvuru Şartları Neler?

PTT'nin 50 bin TL'ye kadar finansman sağladığı kredi kampanyasında bazı şartlar da belirlendi. Emekli olup da kredi çekmek isteyenlerin emekli maaşlarını PTT'ye taşıması zorunlu tutuldu. Ayrıca şartlar arasında emeklinin 82 yaşından büyük olmaması gerektiği de belirtildi. 

ptt50bintlkredi

Emekliler dışında başvuru yapacak olanlar için ise bankaların genel olarak öne sürdüğü şartlar belirlendi. Kefil ya da teminat şartı aranmayan kredi detaylarında, kredi kullanacak kişinin, bir gelir belgesine sahip olması gerektiği belirtildi.