İş Bankası, yüksek limitli ihtiyaç kredisi kampanyasında esnek ödeme imkanını duyurdu. Maddi olarak zorda olan ve yüklü ödeme yapmak zorundakiler için büyük kolaylık sağlayacak olan kredide özellikle iş yeri sahipleri rahat bir nefes alacak. Enflasyonun arttığı ve alım gücünün azaldığı bugünlerde ödemelerde zorlanacağı korkusuyla kredi çekemeyen vatandaşlar için İş Bankası yeni bir kampanya başlattı. 

kredi-2

Kişiye Özel Esnek Taksitli İhtiyaç Kredisi

Bireysel ihtiyaç kredisi olarak İş Bankası tarafından duyurulan yeni kampanyada 200 bin TL limitli kredi, esnek geri ödeme planlarıyla kullandırılıyor. Kişiye özel taksit tutarı ve sürelerinin belirlendiği bu kredilendirmede müşteriler, ödeme yapacakları tarihleri belirleyebiliyorlar. Bu sayede de farklı tarihlerde ödeme alıp kredi borcunu kapatabilecekleri şekilde finansman kullandırılıyor. 

isbankasikredi

Esnek Taksitli 200 Bin TL İhtiyaç Kredisine Başvuru Nasıl Yapılır? 

Çeyiz, ev eşyası ya da bedelli askerlik gibi çok sayıda acil nakit ihtiyacına çözüm olabilecek olan esnek taksitli 200 bin TL ihtiyaç kredisine çok sayıda kanaldan başvurmak mümkün. 

Ocakta da Zam gelmişti! Honda Civic Şubat 2023 Fiyat Listesi Güncellendi! Ocakta da Zam gelmişti! Honda Civic Şubat 2023 Fiyat Listesi Güncellendi!

kredi2-1

İşCep'ten, internet şubesinden, İş Bankası resmi internet sitesinden, bankamatikten başvuru yapılabiliyor. Ayrıca, aralarında boşluk bırakarak; NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, DOĞUM TARİHİ bilgilerini 4402'ye SMS göndererek ve 0 850 724 0 724 numaralı telefon şubeden başvuru yapmak mümkün. 

Esnek Taksitli Kredi Başvuru Şartları Neler? 

isbankasi200bin tlkredi

İş Bankası'nın esnek taksitli 200 bin TL ihtiyaç kredisinin başvuru şartları şöyledir: 

  • 100 bin TL'nin üzerindeki tutarlar için vade süresi 12 aydır.
  • 50 bin TL ile 100 bin TL arasındaki tutarlar için vade süresi 24 ay ile sınırlıdır. 
  • 50 bin TL altındaki kredilerde vade süresi maksimum 36 aydır. 
  • Faiz oranları kişiye özel olarak belirlenir. Bu noktada bankacılık politikalarının yanı sıra kredi notu, müşterinin kredilendirme geçmişi gibi çeşitli kriterlere bakılır. 
  • Vade sınırları dahilinde geri ödeme planı esnek bir şekilde hazırlanabilir. Bu taksitlendirme şeklinde müşterinin taksitlerini ödeyebileceği tarihlere göre günler seçilerek miktar belirlenmektedir. 
  • Dijital noktalardan kullanılan 100 bin TL tutarına kadarki krediler anında hesaba aktarılmaktadır.