ING Bank'tan Ramazan Müjdesi! 300 TL Ödüyor ING Bank'tan Ramazan Müjdesi! 300 TL Ödüyor

Emekliler ve çalışanlar ek ödeme olarak bankadan 3 yıl maaş alma sözüne promosyon ödemesi almaya devam ediyor. Sadece tek imzaya emekliler aklına yatan bankadan maaşlarını alıyor Çalışanlarda ise bu durum kurumun anlaşmasına bağlı olarak değişiyor. Kurum ise çalışanının en çok ödeme alacağı banka ile mutabakat imzalıyor. 

İşte hal bu iken emekli promosyonları. çalışan promosyonlarının zaman zaman 3'te biri fiyatına denk gelirken son kurum anlaşması Kahramankazan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nden geldi. İş Bankası ile anlaşmaya vardıklarını açıklayan Kahramankazan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü memurlarına verilen promosyon orta hallice kabul edildi.

 

İş Bankası Kahramankazan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü memurlarına 16.250 TL promosyon ödemesi yapacak. Yapılan promosyon anlaşmaları kurumlar tarafından kamuoyuna bildirilirken, İş Bankası ödemeleri genel olarak yüksek meblağ da seyrediyor. Konu ile alakalı olarak Kahramankazan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından promosyon ödemeleri ile alakalı açıklama yapıldı. 

Yapılan açıklama da ''Müdürlüğümüz ile Türkiye İş Bankası arasında maaş promosyon protokolü imzalandı. Yapılan protokole göre personelimize 3 yıl için 16.250₺ tek seferde ödenecektir. İlçemiz personeline hayırlı olsun.' denildi.

Özellikle de MEM anlaşmaları çok dikkat çekiyor. Bu kapsamda tüm bankalar adeta kendi aralarında promosyon savaşına giriyor. Kahramankazan MEM için yapılan görüşmeler sonrasında en çok promosyon ödemesi veren banka İş Bankası olurken, ödemelerin tek seferde yapılacağı belirtildi. 

Öte yandan bankadan hesap açacak olan MEM memurları bankanın sunacağı tüm kampanyalardan da faydalanabilecek. 

Dikkat çeken kampanya

''İşCep'ten İş Bankalı olanlara 10.000 TL’ye varan Faizsiz Taksitli Nakit​ Avans Ayrıcalığı!
İşCep’ten İş Bankası müşterisi olun, 10.000 TL’ye varan Faizsiz Taksitli Nakit Avans Ayrıcalığından yararlanın!''