Promosyon açıklamaları bir bir devam ediyor. Bankalar yeni müşteri kazanmak ya da eski müşterilerini kaybetmemek adına yeni kampanyalar sunarken, emeklilere özel emekli promosyonu ve kurumlara da çalışan promosyonu ödüyor. 2023 yılında da çalışan, memur promosyonları dikkat çekeceğe benziyor. Bu kapsamda kimi zaman ödenen promosyonlar adeta gözleri yerinden fırlatırken, kimi zaman da ümitleri tükenmesine mahal veriyor. Öyle ki ek ödeme olsa bile diğer kurum anlaşmalarının 5'te biri olan ödemeler de mevcut.

Son promosyon anlaşması MEM'den duyuldu. İlden ile değişiklik gösteren bir MEM ödemesi daha birkaç gün içerisinde hesaplarda olacak. Kahramankazan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Türkiye İŞ Bankası ile 3 yıllık mutabakat imzaladıklarını açıkladı. 

Yapı Kredi Kendi Rekorunu Kırdı! 31,000 TL Promosyon Cepleri Doldurdu Yapı Kredi Kendi Rekorunu Kırdı! 31,000 TL Promosyon Cepleri Doldurdu

Promosyon açıklaması yapıldı

Kahramankazan MEM promosyonu ile alakalı olarak personelin 3 yıl İş Bankasından maaş alma imzasına 16.250 TL ödeme yapılacağı açıklandı. Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: ''Müdürlüğümüz ile Türkiye İş Bankası arasında maaş promosyon protokolü imzalandı. Yapılan protokole göre personelimize 3 yıl için 16.250₺ tek seferde ödenecektir. İlçemiz personeline hayırlı olsun.''

İhaleler süregeliyor

Gerek emekli gerekse de çalışan olsun ceplerini ferahlatan ek ödeme olarak hesaplara yatan Promosyon ödemelerinden faydalanıyor.