İş Bankası, müşterilerine yönelik yeni ihtiyaç kredisi programını açıkladı. İş Bankası müşterilerine; ev aletleri, ev tadilatı, eğitim, tatil ve tüketim mallarının satın alınması dahil olmak üzere çeşitli ihtiyaçlar için finansal destek sağlamak üzere hazır olduğunu belirtti. Müşteriler artık bütçelerini zorlamayan esnek kredi ödeme planları ile İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilecekler. Banka, her müşterisine özel olarak belirlenen ihtiyaç kredisi faiz oranları sunmakta olup, kredi vadesi kredi tutarına göre 12 ile 36 ay arasında değişebilmektedir.

İş Bankası’ndan Anında Kredi

1-29

Belediye Yardımları Hem Cebinizi Hem Evinizi Isıtacak! Geç Kalmayın Belediye Yardımları Hem Cebinizi Hem Evinizi Isıtacak! Geç Kalmayın

İş Bankası 7 gün 24 saat kullanılabilen ve kredi kullanım kolaylığı sunan "Anında Kredi" seçeneğini de müşterilere sunduğunu belirtti. Müşteriler İş Bankası’na internet üzerinden, şubeden ya da telefonla başvuruda bulunduklarında anında kredileri tanımlanabiliyor. İş Bankası başvurunuz onaylandığı takdirde kredi tutarınız hemen hesabınıza yatacak. İş Bankası anında kredi imkanı ile, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için en esnek ve uygun kredi seçeneklerini sunmayı taahhüt ettiğini ifade etti. Müşteriler kredi taksitlerini İşCep, İnternet Şubesi veya ATM'lerden ödeyebilecek ve taksit tarihinde hesabınızda yeterli tutar olması durumunda banka kredi taksitlerini otomatik olarak tahsil edebilecektir.

İş Bankası’ndan Faizsiz Taksitli Nakit Avans Müjdesi

İş Bankası’nın resmi web sayfasından yaptıkları haber ile İşCep mobilden İş Bankası müşterisi olanlara 10.000 TL miktarında faizsiz nakit avans kredisi verileceği duyuruldu. Türkiye’nin önde gelen özel bankalarından olan ve müşterilerinin memnuniyetlerine özen gösteren İş Bankası temsilcileri, mobil uygulamasından İş Bankası şubesine gitmeden uzaktan müşteri edinimi ile İş Bankası müşterisi olanlara 10 bin TL taksitli nakit avans verecektir.  Bu kampanyadan yararlanan müşteriler 10 gün içerisinde 10 bin TL krediyi yüzde 0 faiz fırsatı ile alabileceklerdir. İş Bankası’nın faizsiz taksitli nakit avans kampanyası müşterilerin dikkatini çekmeye devam ediyor. İş Bankası’nın duyurusu ile bu kampanyadan sadece mobil üzerinden Akbank müşterisi olanların yararlanabileceği haberi verildi. Bununla birlikte kredi kartı başvurusunun onaylanması için müşterilerden istenebilecek belgeler arasında başvuru formu, nüfus cüzdanı veya sürücü belgesinin aslı ve fotokopisi ve müşterinin gelirini gösterir belge yer alacaktır.