Güncel kampanyalar ile ilgili resmi internet sitesi üzerinden açıklama yapan İş Bankası, faizsiz taksitli nakit avans kampanyasını duyurdu. Kampanya çerçevesinde, 10.000 TL'ye kadar faizsiz taksitli nakit avans sağlanırken, söz konusu kampanyanın detayları araştırılıyor.

99 Bine Ford Connect, 120 Bine Doblo, 190 Bine Transit! Ziraat Bankası Herkesi Araç Sahibi Yapacak 99 Bine Ford Connect, 120 Bine Doblo, 190 Bine Transit! Ziraat Bankası Herkesi Araç Sahibi Yapacak

İş Bankası Faizsiz Nakit Avans

İş Bankası'nın açıklamasına göre, İşCep'ten İş Bankalı olan kişilere 10.000 TL'ye kadar faizsiz taksitli nakit avans verilecek. 31 Ocak tarihine kadar devam edecek kampanyadan yalnızca 1 sefer yararlanabilecek. İşCep'te yer alan Müşteri Olmak İstiyorum özelliğinden İş Bankası müşterisi olan ve kredi kartı başvurusu yaparak, başvuruları onaylanan müşterilere sağlanan kampanya çerçevesinde taksitli nakit avans tutarı 300 TL ile 10.000 TL arasında değişiyor.

İş Bankası Faizsiz Nakit Avans Detayları

İş Bankası, resmi internet sitesi üzerinden kampanyalar ile ilgili bilgilendirmelerde bulunmaya devam ediyor. Söz konusu taksitli nakit avans kapmayasına dair detaylı bilgilere İş Bankası'nın internet sitesinden ulaşılabilir.