Emekli Promosyonunda Yapı Kredi'den Flaş Devrim! Son 9 Gün Emekli Promosyonunda Yapı Kredi'den Flaş Devrim! Son 9 Gün

Emekli promosyonları uzun zamandır merakla araştırılan konuların başında gelmekte. İş Bankası emekli promosyonu da bu kapsamda dikkatleri çekiyor. İş Bankası Mart ayına kadar geçerli olacak emekli promosyonu detaylarını resmî sitesinde açıkladı. 

Gerek özel bankalar gerekse de devlet bankaları promosyonlar konusunda rekabete girdi. Özellikle de EYT'lilerin maaş alacağı Mart ayına kadar bankalar, yeni müşterilerine özel yeni promosyon miktarlarını da sürekli güncelliyor. Bu kapsamsa İş Bankası emekli promosyonu konusunda adım attı.

SGK geçtiğimiz yıllarda kendi bünyesindeki emeklilerin maaşlarını alması adına bankalar ile anlaşmaya başlamıştı. Emekli istediği bankaya maaşını taşımak için harekete geçerken, 3 yıl aynı bankadan maaşını çekme şartına ek ödeme alıyor. Uzunca süredir devam eden bu savaşa bir de EYT'liler girince, bankaların savaşından emekli kazançlı çıkacağa benziyor. 2 milyon kişi üzerindeki emekli, şimdilerde banka promosyonunu araştırırken, İş Bankası bu kapsamda yeni promosyon kampanyası detaylarını açıkladı.

İş Bankası emekli promosyonu 2023

Maaşını İş Bankası'na taşımak isteyen emekliye özel İş Bankası promosyonu açıklandı. Öyle ki resmi siteden yapılan açıklama ile de ''Emeklilere 7.500 TL'ye Varan Promosyona Ek Maximum Kart’ları Aidatsız Kullanma Fırsatı!'' başlığı altında yeni bire kampanya başlattığını duyurdu.

İş Bankası da maaşını 3 sene boyunca bankadan alma sözü veren emekliye ödeyeceği promosyon miktarını açıkladı. İş Bankası emekli promosyonu emekli maaşına göre değişiklik gösterecek iken en düşük 4.500 TL, en yüksek ise 7.500 TL olarak belirlendi.

İş Bankası promosyon tutarları

3.500 TL Altında Maaş Alan Emeklilere: 4.500 TL

3.500 TL – 7.500 TL Arasında Maaş Alan Emeklilere: 5.250 TL

7.500 TL – 10.000 TL Arasında Maaş Alan Emeklilere: 6.750 TL

10.000 TL ve Üzerinde Maaş Alan Emeklilere: 7.500 TL

Promosyona ek kampanya

İş Bankası emekli promosyonu ile alakalı yaptığı kampanyaya ek bir de Maximum Kartlardan aidat almayacağını açıkladı. İş Bankası emekli promosyonu detayları açıklandı. Öyle ki emeklinin 3 yıl kalma şartına promosyon ödemesi yaparken, diğer yandan da Maximum Kart aidatlarının kaldırıldığını belirtti. 

Emekli maaşı İş Bankası'na nasıl taşınır?

İş Bankası tarafından başlatılan emekli promosyonu kampanyasını duyan emekli, başvuru nasıl yapacağı konusunda araştırma yapmakta. Banka tarafından başvuru kolaylıkları ise şu şekilde açıklığa kavuştu. İş Bankası'ndan yapılan açıklamada ''Yurt geneline yaygın Şube ve Bankamatiklerimiz aracılığı ile emekli maaşına kolayca ulaşmak isteyen tüm emeklilerimiz, İnternet Şubesi'nden ve İşCep’ten emekli maaşlarını taşıyabilir, emekli promosyon başvurusunda bulunabilir ve tüm emekli maaş işlemlerini gerçekleştirebilirler ya da en yakın İş Bankası şubesinden emekli maaşlarını kolayca taşıyabilirler.'' denildi.