Bankaların emekli promosyonu kampanyaları sürerken, maaşını üç yıl boyunca aynı bankadan alacağına dair taahhüt veren emeklilere hangi bankanın ne kadar ödeme yapacağı pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Bu kapsamda, güncel emekli promosyonu kampanyasına dair araştırmalar devam ediyor. İş Bankası tarafından yapılan açıklama ile birlikte, güncel emekli promosyon kampanyası belli oldu.

İş Bankası Emekli Promosyonuna Ek Kampanya! Artık O Aidatı Ödemeyeceksiniz İş Bankası Emekli Promosyonuna Ek Kampanya! Artık O Aidatı Ödemeyeceksiniz

İş Bankası Emekli Promosyon Ne Kadar?

İş Bankası'nın internet sitesinde yer alan bilgilendirmeye göre, emekli maaşını üç yıl boyunca İş Bankası'ndan alacağına dair taahhüt veren kişiler, 4.500 TL'den başlayan promosyon ödemesini alabilecekler. Emekli promosyonları, maaş tutarı artıkça 7.500 TL'ye kadar yükseliyor.

3.500 TL Altında Maaş Alanlara: 4.500 TL
3.500 TL – 7.500 TL Arasında Maaş Alanlara: 5.250 TL
7.500 TL – 10.000 TL Arasında Maaş Alanlara: 6.750 TL
10.000 TL ve Üzerinde Maaş Alanlara: 7.500 TL

İş Bankası tarafından açıklanan promosyon kampanyasından faydalanmak isteyen emekliler, bankanın resmi işlem kanalları üzerinden maaş taşıma ve promosyon başvurusunda bulunabilirler. Emekli promosyonu kampanyasına ilişkin ayrıntılara, İş Bankası'nın internet sitesinden erişilebilir.