ABD'li bir TikTok kullanıcısı kendisine büyük kabarık bir halı almak istedi. TikTok kullanıcısı,kendisine Shein'den büyük, kabarık bir halı almaya karar verdi ve araştırmaya başladı. Halıyı bulduğunda yalnızca 13 sterline mal olduğunu görmekten memnun olduğunu dile getiren müşteri. Fotoğrafların görünümünden, kar beyazı olan halı, zeminin oldukça büyük bir kısmını kaplayacak kadar büyük görünüyordu ve yatak odasnı uygun bir bütçeyle dönüştürmek için mükemmeldi.

Siparişi geldiğinde bir takipçisinin yazdığı yorum gibi, halı minicikti ve Barbie'nin Rüya Evi daha uygundu.

Bir Paspas Kadar Büyük Değil

TikTok'ta @crackermania kullanıcı adıyla paylaşım yapan 17 yaşındaki müşteri, sözde indirimli alışverilerin gerçekte nasıl  olduğunu gösteren videoda şok içinde elini ağzına götürdüğü görüldü.

HAARP Gemisi ile Yapay Deprem mi Yapıldı? ABD Savaş Gemisi mi Tetikledi HAARP Gemisi ile Yapay Deprem mi Yapıldı? ABD Savaş Gemisi mi Tetikledi

Takipçilerini önce 'her zaman yorumları okumaları' konusunda uyaran ABD'li genç, reklamı yapılan halının bir resmini çekerek, teslim edilenle karşılaştırırken kahkahasını zar zor durdurabildi. Ayağının yanındaki küçük kumaş parçası göründüğünde, rahat bir yatak odası halısı şöyle dursun, paspas olarak kullanılamayacak kadar küçük olduğu açıktı.

Suya Koyarsan Büyür

Takipçileri, bulaşık bezi büyüklüğündeki halıyı görünce eğlenceli yorumlar geldi bir kullanıcı bunun 'karıncalar için bir halı' olduğunu söyledi.

Başka biri şaka yollu bir öneride bulundu: "Belki suya koyarsan büyür?"