Akbank, 2023 yılının Mart ayı sonuna kadar geçerli bir kampanya başlattı. Akbank, yeni kampanya duyurusuna göre faizsiz şekilde taksitli avans veriyor. 31 Mart’ta son bulacak olan kampanyaya katılım şartları oldukça kolay. Bankaların rekabet içinde olduğu ortamda Akbank’tan büyük bir hareket geldi. Sıfır faiz ile taksitli avans kredisi sunuyor. Akbank açıklamasında “Hemen mobil üzerinden Akbanklı olup kredi kartına başvurun. 10.000 TL’ye varan sıfır faizli taksitli avansı 6 ay vadeye kadar ücretsiz olarak kullanın.” sözlerine yer verdi.

AKBANK SIFIR FAİZLİ NAKİT AVANS ŞARTLARI

Kampanyaya en son 31 Mart tarihine kadar başvurular alınmaktadır. Başvuru yapmak isteyen kişilerin öncelikle Akbank Mobil uygulamasını indirerek “Akbanklı olmak istiyorum” kısmından müşteri olma adımlarını tamamlaması gerekmektedir.

Akbanklı olduktan sonra ise Wings ya da Axess karta başvurarak 17.04.2023 tarihine kadar yaptıkları başvuru onaylanmalıdır.

Yapı Kredi Kendi Rekorunu Kırdı! 31,000 TL Promosyon Cepleri Doldurdu Yapı Kredi Kendi Rekorunu Kırdı! 31,000 TL Promosyon Cepleri Doldurdu

Başvurusu en geç 17 Nisan tarihine kadar onaylanmış olan kişiler için taksitli avans limitleri doğrultusunda 30 Nisan’a kadar kampanyadan faydalanma imkanı verilecektir.

Akbanklı olma süreci kurye akışıyla sağlanarak kredi kartlarını aldıktan sonra kampanyaya başvuru yapabilmektedir. Eğer mobil üzerinden Akbanklı olma işlemlerinizi gerçekleştirirken bir problem yaşarsanız süreci şubeden de tamamlayabilmektesiniz.

Ayrıca şubeden, mobilden, müşteri iletişim merkezinden, Juzdan, ATM, Akbank.com ya da wingscard.com ile axess.com.tr adreslerinden de kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

AKBANK TAKSİTLİ NAKİT AVANS BAŞVURUSU

Akbank taksitli nakit avans kapsamında 10.000 TL’ye kadar nakit paranızı alabilir ve yüzde sıfır faiz ile 2 – 6 ay vadeli ödemenizi hemen kullanabilirsiniz. Eğer 2 – 6 aydan fazla vade sayısı ya da 10.000 TL üzeri kredi talebiniz varsa bu durumda yüzde 1,36 (BSMV ve KKDF dışında) faiz oranları uygulanmaktadır.

AKBANK 10.000 TL NAKİT AVANSTAN KİMLER FAYDALANABİLİR?

Kampanyadan katılmak isteyen kişiler Akbanklı olmalıdır. Akbank müşterisi olarak ve ardından Wings ya da Axess asıl kredi kartı başvurusu yaparak kampanyadan faydalanılabilmektedir. 31 Mart’a kadar geçerli olan kampanyaya başvuran vatandaşlar 2 iş günü içinde başvuru sonucunu almaktadır. Ardından Akbank taksitli nakit avans fırsatından sıfır faizli olarak faydalanabilmektesiniz. Bu faizsiz nakit avans fırsatı yalnızca 1 seferliğe mahsustur.