Uzun bir bekleyişin ardından Togg nihayet çıktı! 

Yapı Kredi Emekli Promosyonu Son Gün Ayarı! Son Defa Bugün 8.500 TL Alacaksınız Yapı Kredi Emekli Promosyonu Son Gün Ayarı! Son Defa Bugün 8.500 TL Alacaksınız

Dün akşam saatlerinde Togg T10X için ön sipariş süreci başlatılırken, araç almaya hak kazanacak kişilerin de çekilişle belirleneceği bildirilmişti. İlk 4 saatlik süreçte 7734 kullanıcı ön sipariş verirken, 24 saat geride kaldı. 

Aradan geçen 24 saatlik süreç sonrasında açıklamalar güncellendi ve toplamda 22 bin 150 adet T10X ön sipariş olduğu duyuruldu. 

Togg Gemlik Kampüsü'ndeki çalışmalara devam eden şirket, ay sonu itibarıyla araçların teslim edilmeye başlayacağını bildirdi. 

Togg T10X Fiyatı Ne Kadar?

Togg T10X'in başlangıç fiyatı 953 bin TL olarak belirlenmişti. Bunun dışında uzun menzil gibi farklara sahip olan 2 seçenek de 1 milyon 55 bin TL ve 1 milyon 215 bin TL olarak açıklanmıştı. Ayrıca 20 bin TL fark ile Lansman Özel Paketi gibi özel opsiyonlar ve donanımlar da satın alınabiliyor. 

Togg için ön sipariş bedeli 60 bin TL olarak belirlenirken, çekilişte sipariş hakkı kazanamayanların yaptıkları ödeme, 14 gün içinde hesaplarına iade edilecek. Ön sipariş hakkı kazananlar kalan tutarı ödeyeceği zaman, o günkü anahtar teslim fiyatı geçerli olacak. 

Togg T10X'in tahmini teslimat süreleri ise tercih edilen versiyon ve özelliklere göre değişiklik gösterecek. Örneğin;uzun menzilli araç tercihinde teslimatlar Nisan ayı, diğer versiyonlar için ise Temmuz ayı teslimatlar için öngörülüyor. 

Ön sipariş dönemi sonunda ise noter huzurunda çekiliş yapılacak. Sipariş hakkı kazananların teslimat önceliği de çekilişle birlikte belirlenecek. Teslimat tarihi belirlenirken seçilen versiyondaki aracın yaklaşık olarak teslimat dönemi, kullanıcının sıralamadaki yerine göre belirlenecek.