İbrahim Tatlıses Urfa Aday Adayı Olmak Adına Harekete Geçti İbrahim Tatlıses Urfa Aday Adayı Olmak Adına Harekete Geçti

Geçtiğimiz günlerde Hadise'nin Icardi'yi beğendiğini ve tanışmak istediğinin iddia edilmesi gündemde şok etkisi yaratmıştı. Mehmet Dinçerler ile boşanan ve yeni aşka yelken açan Hadise, Mauro Icardi ile birlikte olamadan, yıldız futbolcunun eski eşi olaya dahil oldu. 

Galatasaraylı olduğu bilinen ancak maçlara gitmeyen Hadise'nin son maça gitmesi ve tribünde çalan 'söylenmedi hiç' şarkısı Mehmet Dinçerler'i de bir hayli kıskandırmıştı. Hatta Dinçerler, 'söylenmedi hiç!!!' yazarak bir tweet atmış, daha sonra da tweet'i kaldırmıştı. 

icardi-1

Arjantinli yıldız futbolcunun bir dargın bir barışık olduğu eski eşi Wanda Nara ise Hadise ile aşk dedikodularının ardından kıskançlık krizi geçirdi! 

3 çocuğunu da alıp Fransa'dan ilk uçakla İstanbul'a gelen Nara, Icardi ile aynı rezidansta altlı üstlü farklı dairelerde yaşıyor. Aralarındaki soğuk savaşın devam ettiği çift, geçtiğimiz gün Kuruçeşme'de baş başa yemek yedi. 

icardiwandanara

Basında yer alan haberlere göre bu yemek buluşması, Hadise ile olan gündemi ve para konularını tartışmak için gerçekleştirildi. Çıkan aşk iddiaları yüzünden küplere binen Nara ise 'eğer bu ilişki doğruysa, o kadını bırak' dediği iddia edildi. 

Seslerin yükselmediği ve şaşırtıcı bir şekilde sakin geçen yemekte, Wanda Nara ve Icardi, para konusunda hala anlaşamadı. 

hadise-7

Öte yandan Hadise'nin menajeri ise aşk idialarını şöyle yalanladı: 

Öyle bir şey yok. Hadise Hanım, Mertens ve eşiyle Belçika'dan tanışıyor. Maçı da Mertens'in eşiyle izledi. Icardi hakkında çıkan haberlerin gerçeklik payı yok Hadise Hanım bu haberleri şaşkınlıkla izliyor.