Galatasaraylı yıldız futbolcu Mauro Icardi, 'Aşkın Olayım' şarkısının tribünlerde çalması üzerine Simge Sağın'ı etiketleyerek sosyal medya hesabından paylaşmıştı. 

Simge Sağın ise futbolcuyla takipleşmeye başlamış, story'e de kalp emojisiyle yanıt vermişti. Icardi aynı gün Wanda Nara ile ses getiren bir paylaşım yapmıştı.

Nara'nın çıplak bir fotoğrafını paylaşan Icardi, gelen tepkiler nedeniyle paylaşımı kaldırmıştı. Daha sonra ise Wanda için 'hayatımın kadını, hep seni seveceğim' gibi aşk dolu sözler sarf etmişti. 

Ahu Aysal Elon Musk'tan Parasını İstiyor: 100 Bin Dolarımı Geri Ver ya da... Ahu Aysal Elon Musk'tan Parasını İstiyor: 100 Bin Dolarımı Geri Ver ya da...

Yine Manidar Bir Paylaşım

Simge Sağın ise bir araba yolculuğu sırasında kendisine ait olan şarkının 'ne güzel yalanmış, bir güzel inanmışım' sözlerini vurgulayarak paylaşım yaptı. 

Zamanlaması nedeniyle sosyal medyada dikkat çeken paylaşım, 'Wanda baktı Icardi elden kaçıyor, hemen İstanbul'a geldi' yorumlarına neden oldu. 

Tüm bunlar sonrasında dün bir restoranına giden Icardi, Simge Sağın'ın 'Aşkın Olayım' şarkısıyla yemek yedi. Instagram'da şarkı eşliğinde yemek yediği anları paylaşan Icardi, Simge Sağın'ı da etiketledi!