Bu İllerde Yaşayanlar Sıkı Giyinsin! Sert Kar Yağışı Geliyor Bu İllerde Yaşayanlar Sıkı Giyinsin! Sert Kar Yağışı Geliyor

İbo Show Yılbaşı Özel Konukları arasında birçok ünlü isim bulunuyor. Star TV ekranlarında yayınlanan İbo Show Yılbaşı Özel programı konukları arasında Gülben Ergen, Serdar Ortaç, Sinan Akçıl, Cengiz Kurtoğlu, Latif Doğan, İrem Derici, Mahmut Tuncer, Özgür Alter, Dilan Çıtak yer almakta. Eğlencenin, kahkahanın ve hüznün en uç noktalarının yaşanacağı İbo Show Yılbaşı Özel konukları arasında yer alan İmparator'un Kızı Dilan Çıtak çok göze çarparken, şu sıralar Dilan Çıtak kimdir? Dilan Çıtak annesi kim? İbrahim Tatlıses'in eski karısı kim aramaları yapılıyor. Peki İbo Show Yılbaşı konukları arasında yer alan kızı Dilan Çıtak ve Annesi Işıl Çıtak kimdir? İşte detaylar...

İbo Show Yılbaşı programında bu akşam çok sayıda ünlü isim yer almakta iken en dikkat çekeni kesinlikle ki İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak olarak bilinmekte. İbrahim Tatlıses'in kızı olmasına rağmen neden babasının soyadını kullanmıyor sorusu akıllarda soru işareti oluşturuyor. 

Diğer taraftan da Dilan Çıtak'ın annesi kimdir? Dilan Çıtak annesi Işıl Çıtak ne iş yapmakta gibi sorular, ünlü ismin sahneye çıkması sonrasında merak edildi. 

Geçtiğimiz aylarda Levent Dörter ile birlikteliğini evlilik ile taçlandıran Dilan Çıtak, o dönem magazin gündeminin en çok konuşulan ismiydi. Herkes neden babası İbrahim Tatlıses'in soyadını kullanıyor şeklinde sormaktaydı.  Peki Dilan Çıtak kimin kızı? Dilan Çıtak Annesi kim? 

Dilan Çıtak kimdir?

1989 yılı doğumlu olan Dilan Çıtak, İbrahim Tatlıses'in kızıdır. İmparator İbrahim Tatlıses'în imam nikahı ile birlikte olduğu Işıl Çıtak'la birlikteliğinden dünyaya gelmiştir. 

Şan eğitimine lise yıllarında başlayan Dilan Çıtak, keman ve piyano eğitimi de almıştır. Amerika'da büyük sahnelerde konserler vermeye başladığı dönemlerde tanınan Dilan Çıtak, Türkiye'ye dönmesi sonrasında müzik eğitmenliği yapmaya başlamıştır. 

Dilan Çıtak neden babasının soyadını kullanmıyor?

Dilan Çıtak; İbrahim Tatlıses'in eski birlikte olduğu Işıl Çıtak'ın kızıdır.  Işıl Çıtak'tan ayrılığı sonrasında kızı Dilan Çıtak'ı uzunca bir süre kabul etmemiş, Işıl Çıtak'ta 2. Evliliğini Cem Çıtak ile yapmıştır. Dilan ise öz olmayan babasının soyadını taşımaktadır.

Dilan Çıtak Annesi Işıl Çıtak kimdir?

Bir dönem İbrahim Tatlıses ile imam nikahıyla evli olan Işıl Çıtak, ayrılmaları sonrasında evlenmiştir. Kızı Dilan Çıtak babası İbrahim Tatlıses tarafından uzunca bir süre kabul edilmemişti. Dilan Çıtak soyadını üvey babasından almıştır.  

Babasıyla bir dargın bir barışıklar

Dilan Çıtak babası İbrahim Tatlıses ile aralarının bozuk olmasıyla bilinmekte. İbrahim Tatlıses'in en geçirdiği kaza sonrasında yanına ilk koşan Dilan Çıtak olmuş ve ikili arasındaki buzlar da böylece erimişti.

Dilan Çıtak Instagram'ı solladı

Dilan Çıtak Instagram hesabını aktif olarak kullanan isimler arasında yer almaktadır. Cesur paylaşımlara imzasını atan Dilan Çıtak, yine yaptı yapacağını dedirten paylaşımı ile yine gündeme çıkmayı başardı.