Hadise'nin Eski Kocası Mehmet Dinçerler Fena Yakalandı! Hadise'nin Eski Kocası Mehmet Dinçerler Fena Yakalandı!

İbo Show 2023 konukları kimler? İbo Show Yılbaşı özel eğlencesi için ekranlarda olacak. İmparator lakaplı İbrahim Tatlıses'in öncülüğünde İbo Show Yılbaşı özel programı ile ekranlarda olacak. Peki İbo Show Yılbaşı Özel konukları kimler? İbo Show Yılbaşı 2023 saat kaçta? Hangi kanalda yayınlanacak?

İbo Show Yılbaşı özel programı ile yeni yıla merhaba demek isteyen izleyici İbo Show 31 Aralık Yılbaşı konuklarını mereak ediyor. Eğlence, muhabbet ve kahkahanın yanısıra müziğe de doyacağınız İbo Show Yılbaşı özel 31 Aralık akşamı başlayacak olup yeni yılın ilk saatlerinde de devam edecek. Peki İbo Show yılbaşı 2023 konukları kimler olacak? İmparator kimleri ağırlayacak?

Uzunca bir süredir ekranlarda olmayan ancak geçmiş tarihte hem eğlencenin en hat safhalarını yaşatan hem de müzik ziyafeti çektiren İbo Show Yılbaşı eğlencesi formatı ile ve konukları ile yeni yıla girecek. 

Yeni yıl eğlencesi her sene 31 Aralık akşamı heyecanı ile başlarken, özellikle de yeni yıla evlerinde merhaba diyecek olan vatandaş televizyon programlarına yöneliyor. Hangi Kanalda ne var araması sırasında karşısına İbo Show Yılbaşı özel programı çıkan vatandaş İbo Show 2023 konukları kimler aramasını yapıyor. Peki İbo Show da konuk kimler olacak?

İbo Show Yılbaşı özel hangi kanalda olacak?

Yılbaşı akşamı İbo Show adeta kulakların pasını sildirecek müzik ziyafetini sunacak. Yılbaşı akşamlarının vazgeçilmezi İbo Show her sene olduğu bu sene de Star TV ekranlarından halka seslenecek. Belarus'ta çekilen program ile birlikte izleyici keyifli anların yanı sıra adeta müziğe doyacak. 

Peki İbo Show Yılbaşı 2023 konukları kimler?

31 Aralık akşamı eski yılın son gecesi başlayacak olan İbo Show Yılbaşı özel konukları karşımıza çok usta isimler olarak çıkarken, İbo Show Yılbaşı konukları 2023 şu isimlerden oluşacak.

Zara, Volkan Konak, Muazzez Ersoy, Uğur Aslan, İzel-Çelik-Ercan, Serdar Ortaç ve Kutsi yılbaşını İbo Show'da geçirecek ve izleyiciye inanılmaz müzik ziyafetini sunacak. 

Sinan Akçıl'ın İbo Show'a ithafı şok edecek

Usta şarkı yazarı, şarkıcı Sinan Akçıl İbo Show 2023 konukları arasında yer alırken, kendisinin İbrahim Tatlıses'e ithafen yazdığı şarkı herkesi hayran bırakacak.  Tanıtım fragmanında ise Dilan Çıtak, İbrahim Tatlıses'i gözyaşlarına boğacak.