Türkiye’nin devlet bankası Ziraat Bankası’ndan müşterilerine özel bir kampanya geldi. Bankkart sahibi olanlara özel kampanya detayları duyuruldu. Ziraat Bankası, her ay yeni bir kampanya ile vatandaşlara avantaj sağlayan bir banka olarak duyurular yapıyor. Şimdiyse kendi müşterilerine özel olarak bir kampanya duyurdu. Kampanya kapsamında Ziraat Bankkart sahibi olanlar kazanıyor.

Ziraat Bankası’nda hesabı olan kişilerin faydalanabileceği bu kampanyada banka müşterilerine fırsatlar sunan bir kampanya ile geldi. Kampanya kapsamında TatilBudur ve Ziraat Bankası anlaşması söz konusu. Bu anlaşma Ziraat Bankkart sahiplerine 2.000 TL ödül kazandırıyor.

Ziraat Bankkart Sahipleri 2 Bin TL Kazanıyor

Ziraat Bankası internet adresinden yaptığı kampanya açıklamasında detayları açıkladı.

TatilBudur üzerinden Ziraat Bankkart ile yapılacak tek seferdeki 7 bin ila 12 bin 499 TL arasındaki taksitli ya da peşin alışveriş 750 TL Bankkart lira kazandıracak.

Eğer 12 bin 500 ila 19 bin 999 arasında taksitli ya da peşin alışveriş yaparsanız 1.250 TL Bankkart lira kazandıracak.

Ziraat Bankası müşterileri eğer 20.000 TL üzerinde taksitli ya da peşin TatilBudur alışverişi yaparsa 2.000 TL Bankkart lira kazanacaklar.

Ziraat Bankası 2.000 TL Ödül Başvuru Ve Şartları

Kampanya detayların da ise fırsatın Şubat 28 tarihinde sonlanacağı belirtildi. Şimdiden TatilBudur ile rezervasyonunuzu hem uygun şekilde yaptırabilir hem de Ziraat Bankkart liraları kazanabilirsiniz. Katılmak isteyen Ziraat Bankası müşterileri cep telefonlarından 4757’ye SMS atarak kolay şekilde başvuru yapabiliyorlar.

Ziraat Bankası’ndan yapacağınız başvuru için TATILBUDUR yazarak 4757’ye SMS gönderiyor ve kampanyaya katılım sağlayabiliyorsunuz.

Emekliye Seçim Zammı! Yüzde 36 Zammı Erdoğan Onayladı Emekliye Seçim Zammı! Yüzde 36 Zammı Erdoğan Onayladı

Ziraat Bankası 2.000 TL Ödül Şartları

Ziraat Bankası müşterilerinin faydalanabileceği 2 bin TL bankkart lira için alışverişlerin Bankkart POS cihazlarından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Bankkart liraları kazanan müşteriler 7 Mart 2023’e kadar hesaplarında görebilecekler ve kullanım tarihi en son 10 Nisan 2023 olacak. Eğer bankkart liranızı kullanmadıysanız 11 Nisan 2023 tarihinde ise silinmektedir.

Ziraat Bankası müşterileri bir dönemde maksimum 2 bin TL bankkart lira ödül alabilmektedir. Bankkart lira ödüllerine uçak biletleri dahil değil ve ek kart üzerinden harcama yapıldıysa bu da asıl kart müşterisinin hesabına eklenmektedir.

Bireysel karlar, Bankkart Business, Ücretsiz Bankkart, Ön provizyon işlemleri, Bankkart Başak bunlara dahil değildir.