Ekonomik kriz halinde olan ülkemizde hayat pahalılığı maalesef her geçen gün artıyor. Her ay her alanda gelen zamlar artık ihtiyaçları karşılamakta zorlanmaya sebep oluyor. Birçok ürünü ve ihtiyacı olmak içinse hemen nakit çıkarmak mümkün olmayabiliyor. İş Bankası kapsamında hazırlanan ihtiyaç kredisi ise tüm ihtiyaçlarınız için çözüm oluyor. İşte İş Bankası ihtiyaç kredisi ile 200.000 TL ödemenin detayları...

Yapı Kredi Kendi Rekorunu Kırdı! 31,000 TL Promosyon Cepleri Doldurdu Yapı Kredi Kendi Rekorunu Kırdı! 31,000 TL Promosyon Cepleri Doldurdu

İş Bankası açıklamasında ihtiyaç kredisine gerek duyan vatandaşların uygun faiz oranlarıyla 200 bin TL alabileceği duyuruldu. Peki, İş Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı nedir? İş Bankası ihtiyaç kredisi vade sayısı ne kadar? İş Bankası ihtiyaç kredisini kimler alabilir?

200.000 TL İş Bankası İhtiyaç Kredisi

Alım gücü düştükçe vatandaşlar için nakit sıkışıklığı daha çok yaşanır hale geldi. Birçok ürün ve hizmete zam gelirken vatandaşlar ihtiyaçları arasında seçim yapma mecburiyetinde kalıyor. Dolayısıyla nakit problemi nedeniyle bazı ihtiyaçlarını tek seferde alamıyorlar. Bankaların ihtiyaç kredileri ise tek seferde alım ve geri ödemede vade imkanı tanıdığı için çok alternatif bir çare oluyor. İş Bankası müşterileri için ihtiyaç kredisi kapsamında 200000 TL’ye ne kadar vade veriyor? Faiz miktarı ne kadar?

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı Ne Kadar?

İş Bankası ihtiyaç kredisinden faydalanmak isteyen vatandaşlar 200 bin TL’ye kadar nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Kampanya kapsamında onay alan kişilere geri ödemede kolaylıklar sağlanmaktadır. İş Bankası kredisi detaylarına baktığınız zaman bankanın sabit bir faiz oranı bulunmuyor. Çekilen kredi miktarına göre ve vade sayısının artışına göre faiz oranlarında değişiklik olabilmektedir. Faiz oranları yüzde 2’den başlayarak çektiğiniz miktara ve arttırdığınız her vade sayısına göre de değişiklik göstermektedir. 100 bin TL üzeri çekmek isteyenlere 12 ay vade sunulurken, 50 bin TL’ye kadar olan kredilerde ise 36 aya kadar vade sayısı çıkabilmektedir. 50 bin ila 100 bin TL arasında kredi çekmek isteyen vatandaşlara ise 24 ay vade imkanı sağlanmaktadır.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Başvuru Nasıl Yapılır?

İş Bankası’na gitmeden, bulunduğunuz her yerden tablet, bilgisayar ya da cep telefonunuzla başvuru yapabilirsiniz. Mobil uygulamadan ya da internet bankacılığından İş Bankası’nın “Anında Kredi” bölümüne girerek “Başvuru” bölümünden hızlı şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Son olarak ATM’den kredinizi çekip dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.