PTT tarafından ihtiyaç sahiplerine para verileceği duyuruldu. PTT üzerinden 20 Bin TL verileceği duyurulmasının ardından kimliğiyle başvuru yapana hemen 20 Bin TL verilecek. PTT tarafından başlatılan ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında ihtiyaç sahiplerine nakit para verileceği duyuruldu. Bütün vatandaşlara verilen ihtiyaç kredisi ödemeleri 20 bin TL ve üzerinde ihtiyaç sahiplerine verilecektir. Bu kapsamda 36 ay vade ile 50 bin TL’ye kadar kredi verileceği açıklandı.

Bir Dakikada Zengin Edecek Formül Hem de E-Devlet üzerinden Bakılıyor Bir Dakikada Zengin Edecek Formül Hem de E-Devlet üzerinden Bakılıyor

Hemen Yarın Alabilirsiniz!

PTT ve Aktifbank arasında yapılan anlaşma kapsamında ihtiyaç sahibi vatandaşlara verilecek ödemeler başvuru yapılıp onaylandığı takdirde aynı gün verilecektir. Verilen ödemelerde kredi kullandırılması için PTT ihtiyaç kredisi kampanyasına katılan ve banka şartlarını sağlayan tüm katılımcılara kredi ödemeleri anında hesaplarına aktarılacak. PTT kredi başvurusu koşullarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız eğer PTT şubesine giderek başvuru yapmak istemiyorsanız mesaj ile de başvuru yapabilirsiniz. PTT yazıp boşluk bırakıp TC Kimlik Numaranızı da eksiksiz bir şekilde yazarak 3050’ye mesaj atmanız yeterli olur.