O Kız Dizisinin Sitare'si Sıcak Kafa'dan Anton ile Rol Paylaşacak! O Kız Dizisinin Sitare'si Sıcak Kafa'dan Anton ile Rol Paylaşacak!

Çarşamba akşamlarının alternatif dizisi Hayatımın Şansı’nın izleyiciler tarafından büyük bir merakla beklenen yeni fragmanı yayınlandı.

Senaryosunu Bekir Baran Sıtkı tarafından yazılan dizinin yönetmen koltuğunda Cemal Şan’ın oturuyor.

 “Hayatımın Şansı” dizisinin karakterleri ve konusu çok sayıda izleyici tarafından merak ediliyor. “Hayatımın Şansı”, 14 Aralık 2022 tarihinde ilk bölümüyle ekran macerasına başlamıştı. 

Hayatımın Şansı Dizisi Oyuncu Kadrosu

Dizinin başrolünde Şifanur Gül, Alican Yücesoy, Erkan Avcı, İlker Kızmaz ve Musa Uzunlar isimli oyuncular oynarken; oyuncu kadrosunda Kemal Uçar, Neslihan Arslan, Açelya Devrim Yılhan, Sermet Yeşil, Aslı Samat, Tuğçe Yolcu, Aslıhan Kapanşahin ve Hale Soygazi gibi isimler de yer alıyor.

Hayatımın Şansı Dizisinin Konusu

Yonca (Şifanur Gül), kızı Sare ile yaşama tutunmaya çalışan genç bir annedir. Hayatın zorlukları ile tek başına boğuşan Yonca, Sare’nin biyolojik babasının açtığı velayet davası ile uğraşmaktadır. Her şeyin çıkmaza girdiği bir anda, Yonca yaşamını değiştiren bir teklif alır. Yonca için yeni bir hayat yolculuğu başlıyordur. Ama Yonca, yağmurdan kaçarken, doluya tutulacaktır.