Tuzak dizisi final mi yapıyor? Tuzak Ne zaman final yapacak? Kaçıncı bölümde final olacak? Soruları dizinin kemik izleyicisi tarafından araştırılıyor. İlk Hayat Bugün dizisi ile eş zamanlı başlayan, o kadar başarılı oyuncularına rağmen konusunun bir türlü beğenilmediği Tuzak dizisinin fişi aslında çok önceden çekilmişti.

TV8'in en çok güvendiği yapımları arasında yer alan ancak ilk bölümü ile istenile reytingleri veremeyeceği ve kanala para kazandıramayacağı anlaşılması sonrasında ilk saati değişen Tuzak dizisi, sonradan Perşembe akşamına alınmıştı. Gerek saat gerekse de gün değişikliğinden yararlanamayan Tuzak dizisi final yapacak. Günü değişen dizilerin akıbetini aslında bilmeyen yoktur. İşte hal bu iken Tuzak kaçıncı bölümde final yapacağı, final açıklaması sonrasında ortaya çıktı.

Ömer Dizisinde Flaş Gelişme! Netflix'teki Dizisi İçin Kadrodan mı Ayrılacak? Ömer Dizisinde Flaş Gelişme! Netflix'teki Dizisi İçin Kadrodan mı Ayrılacak?

BU sezon dizileri aslında pek de istediklerini veremiyor. Reytinglere yenik düşen birçok final yaparken, yoluna devam edenler ise adeta reytingleri çekiyor. Peki final yapan diziler arasında yer alan Tuzak dizisi ne zan final yapıyor? 

Tuzak ne zaman final yapacak?

Bu akşam 12. Yeni bölümü ile ekranlarda olacak olan Tuzak dizisi 26. Bölümü ile final yapacak. 

Tuzak neden final olacak?

Birsen Altuntaş'ın açıklaması sonrasında Tuzak dizisinin final tarihi kesinleşmişken, TV8 ile yapılan sözleşme bölümü olan 26. Bölümde final yapacağı açıklandı. Tuzak dizisi severler dizinin neden final yaptığını da soruyor. O kadar başarılı oyuncunun yer aldığı Tuzak dizisi final yapma sebebi aslında reytinglerde sınıfta kalması olarak belirlendi. Dizinin izlenmeme sebebinin ise uyarlaması olduğu dizinin pek kısa sürmesi. 

Tuzak dizisi uyarlama dizi olarak karşımıza çıkarken, uyarlamasının kısa sürdüğü ve Tuzak senaryosununda bu sebeple uzatıldığı iddia ediliyor. Öyle ki uzatıldığı için de izleyiciyi sıktı yorumları yapılıyor.