Hayat Bilgisi dizisindeki 'Amil Bey' karakteriyle hafızalarımıza kazınan Tarık Papuçcuoğlu, şok bir açıklama yaptı. 29 yıllık eşiyle ayrılma nedenini açıklayan Papuçcuoğlu, pişman olmadığını söyledi. 

Geçtiğimiz gün Gökay Kalaycıoğlu'nun Youtube'da sunduğu 360 Derece programına katılan Tarık Papuçcuoğlu, 29 yıllık eşinden boşanışını ve yıllar sonra tekrar bir araya gelişlerini anlattı. 

tarikpapuccuoglu

'Başkasına Aşık Oldum'

Gökay Kalaycıoğlu'nun 'eşinizle yıllar sonra neden yollarınızı ayırdınız' sorusunu büyük bir içtenlikle cevaplayan Papuçcuoğlu, şunları aktardı: 

Eşimle şiddetli geçimsizliğimiz olmadı. Ben aşık oldum. Aşık olmak ihtiyacı hissettim. 29 yıl sonra başkasına aşık olunca bunu da ilk kendisine söyledim. Pişman değilim. Başka bir amaç için bu değişikliği yapmadım, başıma geldi. 50 yaş civarında bütün erkeklerde bu oluyor. Kimi bastırıyor kimi altında eziliyor kimi de tamamen koparıyor. Ama mutlaka bütün erkeklerde oluyor. Benim de başıma geldi. Eşimle kol kola mahkemeye gittik. Eşim bu durumu olgun karşılamış göründü. Bir kadının bunu olgun karşılaması mümkün değil.

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'un İlişkisinde Kara Bulutlar mı Dolanıyor? Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'un İlişkisinde Kara Bulutlar mı Dolanıyor?

tarikpapuccuoglu1

Ayrıldıktan Sonra Bağlarımızı Koparmadık 

Tarık Papuçcuoğlu, eşiyle ayrıldıktan sonra tüm bağlarını koparmadıklarının altını çizdi. Aşık olduğu genç kadınla 8 yıl boyunca birlikte olduklarını anlatan Papuçcuoğlu, şunları söyledi:

Boşandıktan sonra eşimle hiç kopmadık. Her dakika görüşerek neye ihtiyaçları varsa ilgilendim. Aramızda hiç kopma olmadı. Çocuklarımda tasvip etmedi ama doğal karşıladı. Aşık olduğum kişi de çok düzgün, sevecen ve oldukça gençti. 8 sene birlikte olduk ve bitti. Onunla evlilik ve çocuk düşünmedim.

tarikpapuccuoglu2

Tarık Papuçcuoğlu Neden Eski Eşine Geri Döndü?

Sorularına devam eden Kalaycıoğlu, '8 sene birlikte olduktan sonra eşinize nasıl döndünüz' sorusunu yöneltti. Tarık Papuçcuoğlu ise bu soruya şu yanıtı verdi:

Eşim o kapattığı kapıyı çok aşındırtmadı. Bana çok doğal geldi. Bunu kime söylesem kabul etmiyor ama bana olabilir gibi geliyor. Bu süreçte çok şeyi fark ettim. Biz eşimle geçen 29 senede çok iyi arkadaş olmuşuz. Arkadaş olmayı beceremeyen çiftler kopuyor. Benim hayattaki en yakın arkadaşım eşimmiş. İkinci kez barışınca eski eşim evlilik istemedi. Eşimle tekrar evlendiğim eskiye döner miyim diye düşündüm.