Kahramanmaraş'ta meydana gelen ve Güneydoğu Anadolu'da büyük yıkıma sebep olan 7.7 büyüklüğündeki deprem sonrası arama kurtarma çalışmaları sürüyor. Depremden en çok etkilenen illerden biri de Hatay oldu. Hataysporlu futbolcu Christian Atsu'da göçük altında kalan isimlerden biri olmuştu. 31 yaşındaki futbolcudan güzel haber geldi. Hatayspor basın sözcüsü Mustafa Özat, futbolcunun yaralı olarak göçük altından kurtarıldığını duyurdu.

Son Dakika: Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı Adaylığı Kesinleşti Son Dakika: Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı Adaylığı Kesinleşti

Christian Atsu kurtarıldı

Kahramanmaraş'ta yaşanan 7.7 büyüklüğündeki depreminden en çok etkilenen illerden biri Hatay olmuştu. Hatay'da çok sayıda vatandaş göçük Altına da kalırken Hataysporlu futbolcuların da enkaz altında olduğu açıklanmıştı. Yürütülen çalışmalar sonucunda Hataysporlu Christian Atsu göçük altından çıkarıldı.

Hatayspor basın sözcüsü Mustafa Özalp, Radyo Gol’e yaptığı açıklamada futbolcunun enkaz altından yaralı olarak çıkarıldığını duyurdu. Özat açıklamasında, "Christian Atsu yaralı olarak çıkarıldı. Sportif direktörümüz Taner Savut, maalesef hala enkaz altında." dedi.

Bölgede arama kurtarma çalışmaları sürüyor.