Ünlü komedyen Hasan Can Kaya'nın merakla beklenen komedi filmi ‘Çok Aşk’ın ilk tanıtım videosu yayınlandı. Tanıtım videosunda Çok Aşk filminin oyuncu kadrosu da ilk kez bir arada görüldü.

2023 Oscar Adayları Belli Oldu! Altın Ahududu'ya Rağmen Bir Aday En İyi Kadın Oyunculukta Yarışacak! 2023 Oscar Adayları Belli Oldu! Altın Ahududu'ya Rağmen Bir Aday En İyi Kadın Oyunculukta Yarışacak!

Senaryosunu Hasan Can Kaya’nın kaleme aldığı ve yönetmenliğini Kıvanç Baruönü’nün oüstlendiği ‘Çok Aşk’ filminden ilk tanıtım izleyici karşısına çıktı.

Güçlü Oyuncu Kadrosu Dikkat Çekti

24 Şubat 2023'te sinema salonlarında yerini alacak filmde başrolde Hasan Can Kaya ile birlikte Büşra Pekin, Uğur Yücel, Şebnem Sönmez ve Barış Yıldız yer alacak. Hasan Can Kaya’nın ‘Coşkun’ karakterine hayat vereceği filmde, babasını Uğur Yücel’in, annesini Şebnem Sönmez’in, ağabeyini Barış Yıldız’ın ve kız arkadaşını da Büşra Pekin oynayacak.

2023'ün merakla beklenen komedi filmi ‘Çok Aşk’, Nulook Production ve HACK Creative ortak yapımcılığında 24 Şubat'ta vizyonda olacak.

İşte Çok Aşk Filminin Fragmanı: