Bağımsız üniversite öğrencileri tarafından bu sene 8'incisi düzenlenen 'Altın 61 Ödülleri' sahiplerini buldu. Ünlü komedyen Hasan Can Kaya ve oyuncu Birce Akalay da gecede ödül alan isimler arasındaydı. Kaya ve Akalay, gece sonunda basın mensuplarıyla sohbet etti.

Bu yıl 8'incisi düzenlenen Bağımsız üniversite öğrencilerinin düzenlediği 'Altın 61 Ödülleri'ni kazananlar belli oldu. Hasan Can Kaya ve Birce Akalay’ın da ödüle layık görüldüğü geceden sonra ikili basın mensuplarının sorularını yanıtladı. 

Yeni imajıyla görenleri şaşkına çeviren Hasan Can Kaya,  önceki hafta çıkan Hadise ile aşk yaşadığı dedikodularını cevapladı.

Aslı Enver'den Hamilelik Bir İnsana Bu Kadar Yakışır Dedirten Paylaşım! Aslı Enver'den Hamilelik Bir İnsana Bu Kadar Yakışır Dedirten Paylaşım!

hasan-can-kaya

Reklama İhtiyaç Yok

Kaya, “Benim ve Hadise’nin reklama ihtiyacı yok. Bu haberi yapan arkadaşlar mesai için uydurdukları bir konu” şeklinde konuştu.

birce-akaly

Birce Akalay'dan Serdar Bilgili Açıklaması

Birce Akalay da adının aşk iddialarına karıştığı iş insanı Serdar Bilgili hakkında konuştu. Akalay, “Serdar Bilgili beni çok yakından tanıdığım bir arkadaşım bir dostum. Anlıyorum yalnız olduğum için bazen böyle haberler çıkabiliyor. Onun için çok kırgınım ve aynı zamanda çokta kızgınım. Bu o kadar basit bir şey değil hepimizin bir ailesi var. Doğrusu böyle şeyler yaparken biraz daha dikkatli olunursa iyi olur. Tatsız oluyor artık” dedi.