Magazin gazetecilerinden Bilal Özcan'ın programı 'Beyaz Magazin'de Hande Erçel ve Hakan Sabancı'nın yakınlaşması konuşuldu. Hakan Sabancı ve Hande Erçel'in birlikte görüntülendiği fotoğrafların basına sızmasıyla birlikte gazeteci Bilal Özcan çarpıcı ifadeler kullandı! 

Hakan Sabancı Açık İlişki Adamı! 

hakansabanci

Gazeteci Bilal Özcan, programda konuştukları Hakan Sabancı ve Hande Erçel yakınlaşmasıyla ilgili oldukça çarpıcı iddialar ortaya attı. Bu iddialar arasında en çok dikkat çeken ise Hakan Sabancı'nın serbest ilişki adamı olduğunu söylemesiydi:

Hakan Sabancı serbest ilişki yaşamayı seviyor. Bunu okeyleyen kızları tercih ediyor. Hevesini alıp bırakıyor. Geriye de dönebilecek. Hadise ile bir beraberlik yaşamış 1 sene sonra tekrar buluşmuşlar. İkisine de okey.

Ozan Tufan'ın Referansı Olmadığı İçin Alamadığı Villayı Bakın Kim Satın Aldı... Ozan Tufan'ın Referansı Olmadığı İçin Alamadığı Villayı Bakın Kim Satın Aldı...

magazin

'Kadın Gittikçe Dibe Gidiyor' 

Kısmetse Olur'un ilk sezonlarından tanıdığımız ve programdaki modaretör olan Didem Delen 'İlişki seçimlerine bakıyorum. Hiç birinin ortak noktası yok...' derken, Pınar Eliçe, 'Kadın olsun... Kız olsun.' ifadelerini kullandı. 

handeercel-1

Bunların üzerine Eliçe bu durumun Hande'nin kariyeri açısından olumlu olup olmadığını Bilal Özcan'a sordu. Özcan ise 'Kötü olmaz olur mu? Kadın gittikçe dibe gidiyor farkında değil' cevabını verdi.