Pek çok yapımda rol almış olan genç, güzel ve başarılı oyuncu Hande Erçel sosyal medya hesabından yaptığı yeni paylaşım ile bir kez daha gündeme geldi. Son zamanlarda yaptığı ücretli iş birlikleri ile dikkat çeken güzel oyuncunun popülaritesi günden güne artış göstermeye devam ederken son olarak ablasının doğum gününü kutladığı paylaşımı ile magazin gündemine en üst sıralardan giriş yaptı.

WhatsApp Image 2023-01-18 at 14.41.06

Ablası Gamze Erçel'in doğum gününü kutlayan Erçel, resmi Instagram hesabından birkaç saat önce yaptığı hikaye paylaşımıyla bu kutlamayı gerçekleştirdi. Güzel oyuncunun yazdan kalma tekne pozu görenleri mest etti. Abla kardeşin makyajsız halleri ile teknede uzanarak çekildikleri fotoğrafın bugün tekrar gündeme gelmesi ile birlikte Hande Erçel'in ablası Gamze Erçel'in kim olduğu da merak konusu oldu.

Özellikle son saatlerde pek çok kişi gerek arama motorlarında gerekse sosyal medya platformlarında Gamze Erçel'in kim olduğunu sıkı bir şekilde araştırmaya başladı. Peki Gamze Erçel kimdir, kaç yaşında, evli mi, Instagram hesabı ne? Tüm bu soruların cevabı ve daha fazlası haberimizin devamında, Sanat Haber adresinde...

Mehmet Dinçerler Hadise-Icardi Aşkını Kaldıramadı! Mehmet Dinçerler Hadise-Icardi Aşkını Kaldıramadı!

WhatsApp Image 2023-01-18 at 14.41.05

Hande Erçel'in ablası Gamze Erçel kimdir, kaç yaşında, evli mi?

Güzel oyuncu Hande Erçel'in ablası olarak tanınan Gamze Erçel, sosyal medya hesabını aktif olarak kullanması ile de sıklıkla gündeme geliyor. 1992 yılında Bandırma'da dünyaya gelmiş olan Gamze Erçel, Aylin- Kaya Erçel çiftinin çocuklarından olması ile de dikkat çekmektedir.

WhatsApp Image 2023-01-18 at 14.41.05 (1)

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi'nde Moda Tasarımı bölümü okumuş olan Gamze Erçel, 2019 yılında başarılı iç mimar Caner Yıldırım ile evlenmiştir. Mutlu çiftin Aylin Mavi isminde ise bir kız çocukları olup, Erçel evlilik sonrası Yıldırım soyadını almıştır.

WhatsApp Image 2023-01-18 at 14.41.04

Rol aldığı yapımlar da merak konusu olan Gamze Erçel geçmiş dönemlerde Çılgın Dershane ve Umuda Kelepçe Vurulmaz gibi yapımlarda yol almıştır ve şu anda sosyal medya fenomeni olarak tanınmaktadır.

Gamze Erçel Instagram hesabı ne?

WhatsApp Image 2023-01-18 at 14.41.04 (1)

Instagram'da 4.8 milyon takipçisi bulunan Gamze Erçel, güzelliğini sergilediği paylaşımlar ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Gezdiği ülke ve şehirleri sıklıkla paylaşmakta olan Gamze Erçel Yıldırım, kızı Mavi'yi de sıklıkla hesabından paylaşmaktadır. @gamze_ercel kullanıcı adı ile Instagram'da yer alan güzel fenomenin takipçi ve beğeni sayıları ise günden güne artış göstermeye devam etmektedir.