Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Eyyübiye ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün bir süredir devam eden promosyon ihalesi nihayetinde sonuçlandı. Halkbank ile 3 yıllık yapılan sözleşme ile birlikte MEM personeli 16.500 TL promosyon ödemesi alacak. 

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Eyyübiye ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve banka müdürlerinin bir araya gelmesi sonrasında başlayan ihaleyi kazanan banka Halk Bankası olarak açıklandı. 

İlden ile değişen promosyon açıklamaları kimi zaman sevindiriyor, kimi zaman da hiç beklenmedik sonuçlara mahal veriyor. Özellikle de son zamanlarda MEM ihaleleri düşük promosyon ödemeleri ile gündeme çıkarken, mutabakata varılamaması sonrasında da süreç uzuyor. 

ING Bank'tan Ramazan Müjdesi! 300 TL Ödüyor ING Bank'tan Ramazan Müjdesi! 300 TL Ödüyor

Promosyon açıklaması yapıldı

Eyyübiye ilçe milli eğitim müdürlüğü konu ile alakalı açıklama yaptı. Memurlarının 3 yıl süresince Halk Bankasından maaşlarını alacağını ifade eden Müdürlük açıklaması şu şekilde; ''İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve Eyyübiye İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü personelinin Banka Promosyon ücretlerinin yapılan görüşmeleri sonucunda Halk Bank ile net 16.500 TL peşin olarak ödenmesinde anlaşmaya varılarak protokoller imzalanmıştır. Tüm personelimize hayırlı olsun.’’ 

Promosyon ihaleleri devam ediyor

Gerek emekli gerekse de çalışan promosyonları 2022-2023 senesi içerisinde devam ediyor. Emekli istediği bankadan emekli maaşını çekebilmekte iken çalışan kurum ya da şirketin anlaşma sağladığı banka ile sözleşme imzalıyor. Özellikle de MEM promosyonlarının dikkat çektiği son zamanlarda 16.500 TL promosyon ödemesi Eyyubiye MEM memurlarını sevindirdi.